מכשיר ה-HTC One החדש בעל שם הקוד 'M8' הוכרז היום באירוע בלונדון ובניו-יורק, הרבה מהפרטים עליו כבר הודלפו לפני, אך נראה כי החברה הטיוואנית הצליחה לשמור קלף אחד צמוד לחזה – מכשיר במהדורת מפתחים ו-Google Play Edition.

מכשיר ה-GPE הוא מכשיר בעל גרסת אנדרואיד נקייה של גוגל, ללא שינויים של HTC וממשק ה'סנס' (Sense UI), אך כן כוללת שינויים קטנים בתוכנה שנוגעים בזוג מצלמות ה-Duo. המכשיר יגיע כשהוא מריץ אנדרואיד בגרסה 4.4.2 ופתוח לכלל המפעילות. גרסה נוספת שתוצע למכירה היא גרסת המפתחים, מדובר באותו מכשיר שיימכר דרך המפעילים הסלולריים והחנויות אך ה-Bootloader במכשיר נשאר פתוח על-מנת לאפשר למפתחים לטעון במכשיר גרסאות רום שונות.

המהדורות השונות של המכשירים זמינים להזמנה מוקדמת כבר עכשיו, גרסת המפתחים זמינה לרכישה מאתר החברה ועולה 650 דולר ומהדורת ה-GPE זמינה להזמנה מחנות ה'גוגל פליי' ועולה 699 דולר.

 

שתף:

HTC One M8

מכשיר ה-HTC One M8 הוכרז במרץ 2014, והוא הדור השני למכשיר ה-One. הוא נושא מסך 5 אינץ' ברזולוציה 1080x1920, מבוסס על מעבד Quad-core 2.3 GHz וזיכרון RAM של 2GB. המכשיר רץ על מערכת האנדרואיד בגרסה 4.4 עם ממשק ה-Sense, מצויד במצלמה UltraPixel, מצלמה קדמית 5 מגה פיקסל וסוללת 2600mAh.

למפרט המלא | Spex.co.il - השוואות מכשירים בקליק

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.