נראה כי גם HTC מתכננת גרסה משודרגת ל-One M8, מכשיר הדגל הנוכחי שלה וכעת, עם ההדלפה החדשה של תמונות חדשות של המכשיר הבא, אין כבר כל צל של ספק: ה-HTC One M8 Eye צפוי לראות אור באירוע של החברה שייערך בשבוע הבא בעיר ניו יורק, ביחד עם מצלמת האקסטרים החדשה שלה, ה-RECamera, המתחרה ל-GoPro.

במכשיר המשודרג גולת הכותרת הולכת להיות, איך לא, המצלמה. עושה רושם ש-HTC החליטה לנטוש את טכנולוגית ה-UltraPixel שלה, שלא הצליחה לספק את הסחורה ולהתחרות בשאר מכשירי הדגל המתחרים, לטכנולוגיה הסטנדרטיות: חיישן מצלמה בעל כמות גדולה של מגה-פיקסלים עם עדשה ואופטיקה מתקדמת. הפעם, ה-HTC One M8 Eye צפוי לכלול שתי מצלמות של 13 מגה-פיקסל, כך ש-HTC תמשוך לשמור על טכנולוגית צילום ה-Dou שלה המאפשרת ליצור צילומי עומק ולקבוע את המיקוד לאחר הצילום.

מבחינת המפרט הטכני, עושה רושם שלא נראה שינוי רב. ה-HTC One M8 Eye יכלול מסך בגודל 5 אינץ' ברזולוציה של 1080×1920 פיקסלים, עם השבב המרובע ליבות Snapdragon 801 בתדר של 2.3 ג'יגה-הרץ לכל ליבה וזיכרון עבודה של 2 ג'יגה-בייט RAM. המכשיר ירוץ על מערכת האנדרואיד בגרסה 4.4 עם ממשק ה-Sense, מצוידב מצלמה קדמית 5 של מגה פיקסל וסוללה בהספק של 2600mAh.

כל שנותר לנו לקוות הוא ש-HTC תשדרג בכל זאת במקצת את המפרט, עם מעבד ה-Snapdragon 805 או קיבולת סוללה גבוהה יותר. אנחנו נחכה להשקה בשבוע הבא.