דואגים גם לדורות הקודמים: כחודש וחצי לאחר שחשפה את מכשיר הדגל החדש שלה, ה-HTC One M8, שהחליף את מכשיר הדגל הקודם, ה-M7, החלה HTC בשחרור הדרגתי של ממשק ה-Sense 6 החדש גם למכשירי ה-M7, שזמין לפי שעה לתושבי ארה"ב.

הבטחתי ולכן אקיים
נראה כי הבטחתו של נשיא חברת HTC בארה"ב ג'יסון מקנזי (Jason Machenzie) לדאוג גם למכשירי הדורות הקדומים של החברה עושה את שלה: אט אט, החלה חברת HTC בשחרור מוקדם של ממשק ה-Sense 6 החדש שזמין לפי שעה לתושבי ארה"ב וקנדה בלבד כאמור, שמכשירם אינו נעול למפעילות מסויימות. לעומתם, מחזיקי המכשירים שכן משויכים למפעילות כגון AT&T וספרינט, יזכו אף הם לקבל את הממשק החדש, אולם ייאלצו להמתין מעט.

מלבד השיפור החזותי עימו מביא ממשק ה-Sense 6  החדש, הוא מאופיין גם בשינוי מקצה לקצה של ממשק המשתמש הן באפליקציית המצלמה והן באפליקציית גלריית התמונות. בנוסף, הממשק החדש כולל מקצה שיפורים לכל חלקי מערכת ההפעלה, לרבות תמיכה טובה יותר בערכות נושא ובגופנים השונים של ממשק המשתמש. אולם, גולת הכותרת הוא מצב החיסכון בסוללה, כך שמשתמשיה יזכו לעוד כמה שעות ללא טעינה במקרה הצורך.

משקלו של הממשק החדש הוא גדול יחסית (כ-666 מגה), אך וודאי ניתן לייחס זאת כאמור לאור השינויים הוויזואליים הרבים שב-Sense 6. טרם ידוע לפי שעה מתי יזכו מכשירי -M7 בישראל להנות גם הם מהעדכון .  

 

-פרסומת-
כתב טכנולוגי ותיק, הדרומי שבחבורה (תלוי מאיזה כיוון), עובד ביום וחיית טכנולוגיה בלילה. את חיבתו לחברת אפל קשה לתמצת בכמה מילים, עם זאת, אם נגיד שהוא מחזיק בביתו 'אפל סטור' מקומי - לא נשקר.