מכשיר הדגל הבא של חברת HTC אמנם צפוי לנחות בשוק רק בחודש אפריל, הרבה אחרי ההכרזות על מכשירי ה-Galaxy S7 וה-LG G5 בכנס MWC בברצלונה בהמשך החודש, אבל השמועות לגביו כבר החלו לזרום. בין היתר טוענות השמועות כי המכשיר יגיע עם מסך בגודל 5.2 אינץ' (במקום 5.1 שדווח עד כה), וברזולוציית 2K QHD.

המכשיר, המכונה בשם קוד HTC Perfume, יעוצב בצורה מעט אחרת ממכשירי ה-One הקיימים, וככל הנראה יכיל גם עיצוב שונה ללחצן הבית שישלב גם חיישן טביעות אצבע. ה-One M10 אמור לפעול על מערכת העל-שבב החדשה Snapdragon 820 ועל המאיץ הגרפי Adreno 530, ולהכיל 4 ג'יגה-בייט של RAM, נפח אחסון התחלתי של 32 ג'יגה-בייט (עם חריץ microSD), מצלמת אולטרה-פיקסל של 12 מגה פיקסל (בדומה ל-M9 של השנה שעברה) ואת רכיב ייצוב התמונה האופטי. יחד עם זאת, טוענות השמועות, HTC תוותר השנה על מערכת הרמקולים הכפולה BoomSound שהציגה בדגמים הקודמים.

המכשיר החדש צפוי להגיע עם מערכת ההפעלה אנדרואיד מרשמלו 6.0.1, ולרוץ על ממשק המשתמש הפנימי של HTC, ה-HTC Sense 8.0. תאריך ההשקה הרשמי שלו טרם נקבע, אם כי ההערכות טוענות כי HTC תיתן קצת לענן ה-MWC להתפזר לפני שהיא מכריזה על המכשיר, כדי שיוכל לקבל את מלוא תשומת הלב.

 

 

שתף:
-פרסומת-
מאמין שכל מי שרוצה לדעת עליו משהו כבר גיגל אותו מזמן, זו בכל זאת המאה ה-21. הוא לא הרופא ולא קשור לשלמה.
 • RuR

  אם אין בוםסאונד, אין הצדקה לתמחור מקביל לשל ה-S7.

 • Ghost Rider

  אולטרה שמולטרה מה זה השטות הזאת אף אחד לא השתמש בזה אפילו בקנון וניקון לא שמעתי על זה. לפי דעתי זה טימטום של htc וזה רק יכול לקבור אותם סופית. ראינו את אחד הטלפונים הקודמים שלהם עם 4 אולטרה פיקסל שמיקסל וזאת הייתה מצלמה יותר גרועה מגלקסי יאנג

  • RuR

   אם אתה חושב שזה יותר גרוע מגלקסי יאנג, או שאתה ממש, אבל ממש לא מבין בצילום או שיש לך בעיות ראיה קשות.

   • Ghost Rider

    נראה לי אתה צריך משקפיים אין שום אולטרה שמולטרה בנקסוס

    • RuR

     ודאי שכן. הנקסוס 6P/5X משתמשים בחיישן של סוני מסוג IMX377, שלו פיקסלים בגודל 1.55 מיקרון. הגודל הסטנדרטי של פיקסל במצלמה של טלפון הוא 1.12-1.2 מיקרון.

     עכשיו, מה זה בעצם אולטרהפיקסל? פיקסלים גדולים במיוחד. והחיישן IMX377 שבנקסוסים בהחלט מציע פיקסלים גדולים במיוחד, (גם אם הם לא גדולים כמו הפיקסלים ב-One M7/M8, ששם מדובר ב-2 מיקרון.) מה שנקרא אולטרהפיקסל.

 • iphone1000

  עדיף שלא יחזרו לאולטרה פיקסל ,כבר הוציאו לזה שם רע ,12 מגה פיקסל כבר לא יעזרו כאן .