עיצוב האלומיניום המרהיב של ה-HTC One פורק בהצלחה על ידי המקצוענים של iFixit ומגלה לנו מספר פרטים מעניינים.

אל תנסו בבית
תחילה מתברר כי תיקון המכשיר היא לא עבודה שניתן לעשות אותה בהצלחה מבלי לגרום לנזק ממשי למכשיר, היא דירגה את היכולת תיקון שלו בציון 1 מתוך 10 כך שכמעט זה לא אפשרי לפתוח את המכשיר לתיקון בעיות נפוצות כמו סוללה או החלפת מסך. מצד שני אומרים באתר כי רמת הגימור והאיכות גבוהים בזכות העובדה כי מדובר בגוף Unibody, דבר שגם משתקף בחוזק והעמידות של המכשיר.

במבט מבפנים ניתן לזהות על לוח האם את שבב ה-Snapdragon 600 מרובע הליבה עם זיכרון 2 ג’יגה ראם (מוקף באדום), לצידו זיכרון NAND בנפח 32 ג’יגה של סמסונג (מוקף בכתום) ושבב התקשורת הסלולרית (מוקף בירוק). מבט עמוק יותר מגלה את מצלמת האולטרה-פיקסל ולבסוף זוג הרמקולים הקדמיים.

שאלה שהסתובבה בין המשתמשים היא נפח הסוללה הסופי, וזה ניתן לומר כעת כי מדובר בסוללת 2,300mAh אבל יתרה מכך, להחליף אותה יהיה כמעט בלתי אפשרי לאור העובדה כי היא ממוקמת באמצע בין רכיבי הלוח הראשי למסך הגדול לכן אם ישנה בעיה עם הסוללה, השאירו את העבודה למקצוענים.

לצפייה בתמונות המלאות, כנסו לאתר iFixit.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.