אחרי ההכרזה אמש של HTC, נראה כי מצאנו את ה”אחד”. לא מדובר בעוד מכשיר פשוט, אם כי נראה כי זהו אחד המכשירים המעניינים ביותר שהוצגו בתקופה האחרונה.

שובר מוסכמות
כיום, הוא חולק את מפרט הביצועים אולי הטוב ביותר שיש יחד עם ה-Optimus G Pro. כמה טוב? תשאלו את SlashGear אשר הספיקו להריץ את המכשיר במבחן ביצועים ראשוני והגיעו לתוצאה שוברת שיוויון. לא פחות מ-12,417 נקודות השיג ה-One במבחן ה-Quadrant, שזה יותר מפי-2 בהשוואה ל-5,000 נקודות של הנקסוס 4 (!). בהחלט מרשים. במבחן ה-Sunspider הבוחן ביצועי דפדפן ו-Java Script, שם הציג תוצאה מעט יותר נמוכה עם 1195ms לעומת 1215 של ה-One X Plus.

HTC One benchmark

HTC One מבוסס על מעבד החדש של Qualcomm, מדגם Snapdragon 600 מרובע ליבות 1.7GHz וזיכרון 2 ג’יגה ראם.

הסנס החדש
ב-HTC עבדו לא מעט על ממשק ה-Sense 5.0, אשר מגיע לראשונה עם ה-One. הוא נראה מעוצב באופן מושלם, ומשלב חידושים רבים שלא ראינו בעבר. בסרטונים שכבר הגיעו לרשת, ניתן להתרשם מה-BlinkFeed, על מסך הבית עדכונים חיים ורלוונטיים למשתמש כגון עדכונים מרשתות חברתיות, עדכונים מעולם הבידור והפנאי, חדשות ותמונות עם גרפיקה איכותית כדי שהמשתמשים לא יצטרכו יותר לעבור לאפליקציה אחרת כדי לדעת מה קורה.  כדי לאפשר את התצוגה הדינאמית הזו בסביבת הסמארטפון, HTC תספק תוכן מקומי וגלובלי מיותר מ-1,400 מקורות מדיה עם יותר מ-10,000 מאמרים מדי יום שמפרסמות חברות המדיה החדשניות ביותר, כגון החברות במשפחת AOL, ESPN, MTV, Vice Media, CoolHunting, רויטרס ורבים אחרים.

עוד ניתן להתרשם מה-HTC Zoe, המנצלת את מצלמת ה-UltraPixle ומאפשרת לצלם סדרה של תמונות ברזולוציה גבוהה במשך שלוש שניות וכן סרטון קצר. רצפי התמונות (zoes) והסרטון מוצגים בדרך ייחודית שהופכת את גלריית התמונות מאוסף תמונות סטטיות לגלריה של תנועה שמציגה בצורה חיה יותר את הרגעים שאנו רוצים לזכור.

המכשיר צפוי להגיע לעולם בחודש מרץ הקרוב, וגם אלינו הוא יגיע בהמשך. עוד פרטים תוכלו לקרוא בהכרזה הרשמית אמש ועל ממשק הסנס החדש. צפו בוידאו מ-Ubergizmo.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.