העיצוב הייחודי להם זוכים מכשירי HTC הוא גם לעיתים החיסרון שלהם, כשלרוב אפשרויות ההרחבה או החלפת הסוללה הן מצומצמות. כך גם במכשיר ה-HTC One אשר מגיע ללא אפשרות הרחבה כלל.

באופן מפתיע, החל מאמש HTC השיקה באנגליה גרסה חדשה ל-One עם אפשרות הרחבה של חריץ microSD ולא רק: גם תוספת של חריץ SIM נוסף מה שהופל אותו למכשיר בעל SIM כפול. למעשה, זה בין מכשירי הדגל הבודדים אשר כוללים חריץ SIM כפול המאפשר להפעיל 2 קווי טלפון בו זמנית.

כדי להוסיף את כרטיס ההרחבה או כרטיס ה-SIM, בחברה עשו שינוי קל בעיצוב הפנימי והחיצוני וניתן כעת להסיר את גב האלומיניום כשמתחתיו ממוקמים שתי כניסות ה-SIM וכרטיס ה-microSD. הסוללה בהספק 2,300mAh עדיין לא ניתנת להחלפה והוא מצויד בנוסף גם בזיכרון פנימי של 32 ג’יגה בייט.

שאר המפרט נשאר ללא שינוי כמו מעבד מרובה הליבה Snapdragon 600, מסך 4.7 אינץ' Full HD ומצלמת ה-Ultrapixal בגבו. מחירו צפוי לעמוד על £494.99, שהם כמעט $800, מחיר יקר יותר מאשר הדגם הרגיל.

שתף:
-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.
 • buy HTC phones ! support HTC !

 • אביאל

  הייתי קונה אותו אם היו מוציאים אותו לפני שקניתי את הS4 , רק בגלל הכרטיס זיכרון בחרתי בו.

 • גוסטריידר

  ניסו להיות כמו אפל הוציאו מכשיר בלי כרטיס הרחבה ועוד.. ראו שלא הולך והחברה פשוט טובעת. הוציאו רום נקי ולא עזר, עוד צבעים ולא עזר ועכשיו סים כפול וכרטיס הרחבה…. היו צריכים לבוא לקראת הלקוחות מההתחלה ולא אחרי שהם "טובעים" ועדיין lg וסמסונג יותר טובים בלשון המעטה…

 • משתמש אנונימי (לא מזוהה)

  המכשירים של HTC מדהימים אחד אחד, אבל הבעיה העיקרית שלי איתם זה שהם לוקחים טלפון אחד, ומשחררים לו את כל הגרסאות בהפרש כל כך גדול אחד מהשני.
  בהתחלה היה ONE שחור לבן, אחרי כמה חודשים אדום, לפני חודש חודשיים, כחול, עכשיו יצא זהב, עכשיו סים כפול.
  אם היו משחררים את כולם בהתחלה, לפחות היה למשתמשים בחירה

 • א

  לא חדש, המכשיר נמכר כבר מעל ל 3 חודשים.

  • רק באסיה, אז כן – זה חדש לצורך העניין.

 • ST

  הדגם הסיני (שמכיל את כל מה שרשום בכתבה) הושק לפני חצי שנה…

 • משתמש אנונימי (לא מזוהה)

  טוב שנזכרו..אני כבר אשאר עם האס 4 שלי..