נראה כי מכשיר ה-HTC One במהדורת המפתחים (Developer Edition), ידלג על העדכון לגרסה 4.2.2 ויזכה להתעדכן ישירות לאנדרואיד בגרסה 4.3, זאת על-פי ציוץ של ג'ייסון מקנזי (Jason Mackenzie), מנהל מכירות עולמי ב-HTC.

מקינזי ענה למשתמש ג'ושע ווין שהתרעם על כך שמכשיר ה-One שימכר דרך 'ווריזון' יגיע עם גרסה 4.2.2, וזאת למרות שהמכשיר במהדורת המפתחים, שנמכר בארצות-הברית במחיר מלא ולא מסובסד טרם זכה להתעדכן לגרסה זו. מקינזי מציין כי "העדכון לגרסה 4.2.2 הוא עדכון קטן [ובחברה] החליטו ללכת ישירות על גרסה 4.3". בנוסף לכך מקינזי ציין את סוף-ספטמבר כתאריך יעד לשחרור העדכון וזאת בתנאי שלא יצוץ משהו בלתי-צפוי. האם גם שאר מכשירי ה-One יזכו להתעדכן לגרסה 4.3 עד לאותו מועד? ייתכן' מכיוון שמיקנזי הוסיף וכתב "המטרה שלנו היא לעדכן את כל הדגמים שנמכרים בארה"ב עד סוף ספטמבר".

נזכיר כי ה-One בגרסת המפתחים הוא מכשיר בעל Bootloader פתוח שנמכר ישירות דרך האתר של HTC במחיר מלא של 649 דולר, זאת ללא סבסוד של מפעילות הסלולר ולכן מקבל עדכונים ישירות מ-HTC, ללא צורך באישור מקדים של המפעילה.

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.