ההיסטוריה מלמדת אותנו כי הרבה לפני קונגרס המובייל השנתי, אנו שומעים דיווחים על מגוון מכשירים הצפויים לראות אור בתערוכה, אבל מי לא שותפה למסיבה? נכון, זו HTC. היצרנית הטיוואנית שבשנה האחרונה לא רשמה הצלחה רבה מבחינתה, תנסה את מזלה עם השקת  מכשיר דגל חדש, אבל לפי השמועות – זה לא יקרה ב-MWC 2016.

HTC One M10, המכונה גם בשם הקוד “Perfume” יוכרז במסיבת עיתונאים נפרדת שתיערך מתישהו בחודש מרץ, זמן קצר לאחר סיום קונגרס המובייל, אולי כרצון לקבל את אור הזרקורים בנפרד ולהדגיש את היתרונות שלה על המתחרים.

מלבד זאת, החברה צפויה להציע לראשונה שני דגמים שונים: האחד יהיה מבוסס על מערכת-על-שבב מבית קוואלקום (Qualcomm), שבב Snapdragon 820 המיועד לשוק האמריקאי והאירופאי ואילו הדגם השני יהיה מבוסס על שבב מבית מדיה-טק (MediaTek) מתומן ליבות, ככל הנראה אחד הדגמים החדשים מסדרת Helio.

העיצוב כפי שאפשר לנחש לא ישתנה הרבה בהשוואה לדור הנוכחי, כמו גם הערכות כי ממשק ה-Sense יעבור התאמות קלות בלבד כאשר הוא ירוץ על גרסת האנדרואיד 6 ‘מרשמלו’, אבל זה עוד מוקדם להניח הנחות מבלי לקבל על כך מידע יותר מדויק.

אגב, HTC כן תציג בתערוכה במקום הקבוע שלה, כך שדבר לא סופי.

שתף:
-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.
 • Yossi Cohen

  זה ברור שהם יפסיקו להצליח… לטלפונים שלהם יש שמות של אותיות ומספרים ולא של קונדומים יותר…
  desire wildfire one xl touch titan hero sensation
  ועכשיו זה m7 m8 m9 m10
  מה השלב הבא? שמות של סוגי תחמושת? 45AE 9MM
  דוקא HTC MAGNUM יכול להיות מגניב.

 • נתנאל

  אם כבר מדברים על טאיוונים… מתי אסוס צפוייה להכריז על הזנפון הבא שלה? כבר עברה שנה והיא עוד לא הודיעה כלום לגבי כך. מקווה שהפעם יפתיעו לטובה כי הזנפון 2 שלהם מוצלח רק בגלל הממשק היפה והשימושי מאוד והמחיר ביחס למפרט של מכשיר דגל, האפשר להגדיר אותו כסבבה ולא מעבר…