למרות העובדה כי היצרנית הטיוואנית הכריזה על HTC 10 בחודש שעבר, זה לא מפריע לה להשיק גרסאות נוספות למכשיר הדור הקודם, ה-One M9 שהגיע אלינו לפני שנה.

ה-One M9 Prime Camera Edition הוא ההמשך ל-M9 המקורי מ-2015, המצטרף ל-S9 שגם הוא הוכרז לפני מספר ימים בטיוואן, כאשר מבחינת מראה קשה למצוא את ההבדל בין השניים שכן שניהם זכו לעיצוב האלומיניום הזהה לחלוטין לדור הקודם.

למעשה הוא גם זוכה לכמעט אותו המפרט של ה-S9: כך הוא נושא את שבב מתומן הליבות Helio X10 של מדיה-טק (MediaTek) בתדר מקסימלי של 2.2GHz, זיכרון עבודה עבודה של 2 גיגה-בייט RAM ואחסון פנימי של 16 גיגה-בייט. המסך נותר זהה בגודל של 5 אינץ’ ברזולוציית 1080p, הסוללה בהספק של 2,840mAh והוא רץ על מערכת האנדרואיד 'מרשמלו'.

אם חיפשנו שינוי אז זה במצלמה הנושאת חיישן של 13 מגה פיקסל זאת בניגוד ל-20.7 מגה-פיקסל הקיימת ב-M9 המקורי. אז שמישהו יסביר לנו מדוע קוראים למכשיר “Camera Edition” אם גם המצלמה נחותה בהשוואה לדגם הקודם?

One M9 Prime Camera Edition יוצע למכירה באירופה (גרמניה תחילה) במחיר של 499 אירו.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.