בין שלל הדיווחים אודות הטכנולוגיה הלבישה החדשה שתוצג כפי הנראה בכנס הסלולר השנתי- MWC 2014, עולה כי הענקית גוגל עובדת על שעון חכם ייחודי לשירות ה-Now שלה, אך למרבה ההפתעה- אינה מייצרת אותו בעצמה.

עפ"י הדיווח מסוכנות הידיעות בלומברג, עולה כי השעון החכם של חברת גוגל הייחודי לשרות ה-Now, הוא אחד משלושת הפרויקטים העתיידים עליהם עובדת HTC הטייוואנית. עוד עולה מהדיווח כי ייתכן אף והשעון החכם יוצג בכנס הסלולר השנתי, אך אינו יוצג למבקרים שגרתיים ועוברי אורח, אלא אך ורק לספקים ומפעילות בעלות שם, כך שאינו ייחשף בפני הקהל הרחב.

השעון החדש מתווסף למעשה לשני פרוייקטים חדשים עליהם עובדת החברה הטייוואנית, כאשר אחד מהם מבוסס על שעון ה- Qualcomm Toq, ואילו השני הינו צמיד ספורטיבי המסוגל לנטר את פעילותו הגופנית של הלובש אותו, כמו גם האופציה לנגן מוזיקה מהשעון עצמו. גורמים מעריכים, כי השעון מבוסס ה- Qualcomm Toq יכלול קישוריות בלוטות' ומסך בתצוגת Mirasol, וזאת בניגוד לשעון ה-Now, האטרקטיבי יותר, שיכלול את תצוגת מסכי האמולד (Amoled) הגמישים הקיימים בסדרת המכשירים מבית סמסונג.

אולם, ייתכן כי שעון ה-Now לא יהיה מיועד לכלל המשתמשים, אלא ייועד קרוב לוודאי למכשירים מבוססי מערכת ההפעלה אנדרואיד בהם השירות ה-Google Now מוטמע מראש במערכת ומתפקד כעוזרת אישית וירטואלית. (בדומה לשירותיה של Siri, העוזרת הווירטואלית של חברת אפל במכשירי האייפון 4S ומעלה).

בעבר, חברת HTC הודיעה על כוונתה להיכנס לתחום הטכנולוגיה הלבישה: "מזה מספר שנים אנחנו פוזלים לעבר השעונים החכמים והטכנולוגיה הלבישה, אולם בראש ובראשונה אנחנו חייבים לפתור את סוגיית צריכת הסוללה המרובה, כמו גם בעיית התאורה הנובעת ממסכי ה-LCD"- כך מסר בעבר גורם בכיר בחברת HTC.

למען הסר ספק, יש להתייחס בהסתייגות מרובה בכל הנוגע לשלושת השעונים עליהם עובדת חברת HTC, שכן בשלב הנוכחי, טרם ידוע אילו מבין השעונים ייכנסו לייצור המוני.

-פרסומת-
כתב טכנולוגי ותיק, הדרומי שבחבורה (תלוי מאיזה כיוון), עובד ביום וחיית טכנולוגיה בלילה. את חיבתו לחברת אפל קשה לתמצת בכמה מילים, עם זאת, אם נגיד שהוא מחזיק בביתו 'אפל סטור' מקומי - לא נשקר.