הסמארטפון HTC First, המכשיר הראשון שיימכר עם ממשק ה-Facebook Home יאפשר למשתמשים אפשרות לבחור האם לכבות את הלאנצ’ר של פייסבוק ולחזור לממשק האנדרואיד המקורי, כך התגלה על ידי מספר אתרים טכנולוגים כאשר ניסו את המכשיר באירוע ההכרזה.

האפשרות חבויה בתוך הגדרות הממשק, תחת “Facebook Settings” ומשם “Turn Off Facebook Home”. באופן זה חוזרים למעשה לממשק האנדרואיד המקורי של מערכת האנדרואיד כך שמי שמעוניין קצת בהפסקה מפייסבוק, יש לו דרך לכבות את הממשק בקלות.

זהו המכשיר הראשון של HTC אשר רץ ללא הממשק המותאם Sense מאז ה-G2 המאפשר להגיע לממשק האנדרואיד המקורי ללא טריקים מיוחדים, ומעניין יהיה לראות כיצד והאם האפשרות תחסם בעתיד.

Facebook Home משתמש בסקין, ממשק המחליף את ממשק האנדרואיד המקורי המכונה לאנצ’ר ובמקום להשתמש במסכי הבית ושורת הכפתורים הקבועה בהתאם למכשיר שברשותנו, Home משתלט על כל העיצוב בממשק המשתמש. החל מה-12 לאפריל בשבוע הבא, Facebook Home יהיה זמין למספר מכשירים נבחרים גם דרכם ניתן יהיה לבחור מהו הממשק שאיתו נעבוד כך שנוכל תמיד לחזור למצב הקודם.

>> פייסבוק רוצה להשתלט לכם על מסך הבית: כל מה שרציתם לדעת על Facebook Home
>> רשמית: HTC First יהיה המכשיר הראשון עם Facebook Home

וידאו: כיבוי הממשק ב-HTC First

 

שתף:
-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.
 • ממשק facebook home

  עדיף את המערכת הנקייה בלי הממשק ה facebook home
  המסורבל וחסר התועלת , הוא הורס את המערכת הנקייה
  והוא סתם כולו כמו איזה ממשק עידכונים מהפייסבוק .

 • יוסי כהן

  לשנייה חשבתי הממשק המקורי המקורי!(הראשון…)
  דווקא זה היה יכול להיות מעניין לראות איך משהו קל כמו 2.1 יעבוד על 4 ליבות וכאלה דברים.
  מה שכן תמיד אהבתי אתהמגירת אפליקציות שהייתה ממש מגירה! אף פעם לא הבנתי למה הם ירדו מזה…

 • Fandroid

  כדאי לחכות למחיר בארץ, לא אוהב במיוחד את פייסבוק הום אבל כמכשיר עם אנדדרואיד "נקי" הוא מצויין אם יהיה זול כמובן.