רק עוד יום אחד להכרזה של פייסבוק על Facebook Home, והכיוונים המרמזים במה מדובר מקבלים היום תפנית חדה: תמונה שהודלפה על ידי evleaks מציגה את מה שנראה כמו מכשיר HTC ראשון המשותף עם פייסבוק.

לתמונה שהופצה דרך הטוויטר לא נוספו פרטים נוספים, והכיתוב HTC First מעיד על שם המכשיר, אולם הצוות של The Verge מצא בקלילות כי השם מודבק על התמונה ולכן לא מדובר בתמונה מקורית כפי שהיא מוצגת אלא עברה עריכה נוספת. על כל פנים, הדיווחים בשבוע האחרון מרמזים על כך ש-Facebook Home תהיה למעשה מסך בית חדש הרץ על מערכת האנדרואיד (לאנצ’ר) אשר יחליף את מסך הבית הרגיל ופותח על ידי פייסבוק בשילוב של HTC.

המכשיר כפי שנאמר בעבר לא אמור להתחרות במכשירי הדגל אלא להיות מכשיר אמצע לקהל רחב ואולי במיוחד לקסום לצעירים ועל פי השמועות זהו מכשיר בעל מסך מגע 4.3 אינצ’ עם מעבד כפול ליבה 1.5GHz, זיכרון 1 ג’יגה ראם ומצלמה 5 מגה פיקסל אחורית.

עדיין יש להסתייג מהדיווחים וייתכן כי פייסבוק תציג בסופו של דבר אפליקציה עשירה או ווידג’טים נוספים.

עדכון: תמונות נוספות של המכשיר דלפו, הפעם עם הממשק המציג ממשק משתמש מינימלי ביותר הכולל תצוגה וקבלת עדכונים מפייסבוק על מסך מלא וגישה לשלל שירותי המדיה החברתית, העלאת תמונות וסטטוסים וכן ניתן לשים לב כי שאר הרשתות לא קופחו תחת כפתור השיתוף. ובכל זאת אין סימן או לוגו של HTC, כך שעוד יש סיכוי כי בכל זאת שמדובר רק בעדכון תוכנה.

Facebook Phone image