העיצוב של מכשיר ה-One החדש (M8) מרהיב, אך ישנו פרט אחד שמעיב על החגיגה והוא השטח הלא-מנוצל בתחתית המסך, אם בעבר הוא כלל זוג כפתורי ניווט הרי שהפעם נראה כי עם הופעת כפתורי הניווט על המסך, הוא אינו מנוצל כלל למעט הסמליל של HTC.

מכשיר ה-One החדש הוא אחד מהמרהיבים שהושקו השנה, נראה כי בחברה הקשיבו לצרכנים ושיפרו כל פרט במכשיר – החזירו את כניסת כרטיס הזיכרון, הגדילו את המסך, שיפרו את המצלמה ואת רמקולי ה'בום-סאונד'. בנוסף להגדלת המסך HTC יישרה קו עם הקווים המנחים של גוגל וזנחה את הכפתורים בתחתית המסך לטובת כפתורים ווירטואליים על המסך, אלא שמסגרת המסך לא קטנה לעומת הדגם הקודם בעקבות המהלך אלא נשארה זהה וכעת נראה כי בתחתית המסך איפה שהיו פעם הכפתורים נותר רק סמליל החברה.

להגנה מגיע ג'ף גורדון (Jeff Gordon) מנהל השיווק בחברה יצא להגנת המכשיר. בחשבון הטוויטר שלו הסביר כי לא מדובר בשטח לא-מנוצל כלל או ככזה שבוזבז עבור סמליל החברה: "תחתיו יש המון רכיבים, אנטה וכו'. הוא לא 'ריק' בשום צורה או אופן" כשנשאל בהמשך מדוע החברה לא כיסתה את השטח על-ידי הגדלת המסך מעבר ל-5 אינצ' הוא עונה כי הסיבה היא שהדבר היה הורס את יחס התצוגה.  אז הנה התשובה במלואה, אך גם בלי ההסברים זה לא מה שיעצור את חובבי HTC מלרכוש את המכשיר החדש.

צילום: Kārlis Dambrāns cc flickr

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.