שמענו כבר על שיתוף הפעולה של HTC עם Beats, מותג האודיו של Dr. Dre ואנו יודעים כי המכשירים הראשונים אשר נולדו משיתוף הפעולה הזה הם Bass (אשר היה ידוע בעבר בשם הקוד "Runnymede") וה-Sensation XE, אך הם לא הבלעדיים ליהנות מהשותפות הזו. אם אתם בעלי מכשיר Desire HD ואין ידכם משגת את המכשירים החדשים, גם אתם יכולים ליהנות מחוויית סאונד משופרת במכשיר ה"מזדקן" שלכם.

בעקבות רום (גרסת מערכת ההפעלה) שדלף מה-HTC Bass נמצא כי במערכת-ההפעלה כבר בוצעו מספר התאמות חומרה להעצמת חווית השמע באמצעות השת"פ עם Beats, ומשתמש זריז מפורם המפתחים XDA הצליח להתאים את הרום בצורה כזו שהוא פועל על ה-Desire HD.
מעבר להאצת התוכנה של Beats, הרום המדובר מבוסס על גרסה 2.3.3 (Gingerbread) עם ממשק ה-Sense 3 החדש והיפיפה של החברה. כאמור מדובר גרסה  ראשונית של הרום ולאמיצים שבנינו שמתכוונים לנסות אותו נזכיר כי ייתכן שלא כל האפשרויות בטלפון יתפקדו כמו שצריך, כל השאר מוזמנים לצפות בסרטון שבהמשך. (להורדה)

פורסם גם בישראדרואיד.

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.