מעט לאחר תחילת המכירה המוקדמת, חברת טאצ’ גרופ, נציגת HTC בישראל החלה למכור את ה-Desire Eye במחיר של 2,850 שקלים לרכישה ישירה, ובאתרי המכירות ניתן למצוא אותו במחיר מעט יותר זול.

כזכור, המכשיר מצויד בזוג מצלמות 13 מגה פיקסל – קדמית ואחורית המשולב עם יישום הצילום החדשני Eye Experience המנצל את יכולות המכשיר. כך לדוגמה ניתן לשלב תמונות שצולמו במקביל שתי המצלמות יחדיו, תמונת סלפי רחבה, צילום מספר תמונות ושילובם בתמונה אחת ועוד.

מפרט המכשיר כולל מסך בגודל 5.2 אינץ׳ באבחנה של 1080p, שבב מרובע ליבות מדגם Snapdragon S801, זיכרון RAM בנפח 2 ג׳יגה-בייט, זיכרון פנימי לאחסון בנפח 16 ג׳יגה-בייט, סוללת 2,400mAh וכאמור מצלמה קדמית ואחורית באבחנה של 13 מגה-פיקסל. הוא כולל גם את זוג הרמקולים BoomSound, תמיכה בהרחבת זיכרון ע"י microSD של עד 128GB, חסינות בפני מים בתקן ה-IPX7 (עד מטר אחד למשך חצי שעה). עוביו עומד על 8.5 מ"מ ומשקלו 154 גרם. ההודעה המלאה כאן בהמשך.

הודעה לעיתונות:

HTC Desire EYE: הסלפים הכי טובים

בהמשך למיטב המסורת פורצת הדרך של HTC בתחום הסמארטפונים השיקה החברה את הדגם החדש והמוביל של קו הטלפונים החכמים HTC Desire ה–HTC Desire EYE. עם אחת המצלמות הקדמיות הטובות ביותר שיש בשוק כיום, ותוכנה שמציבה את המשתמש במרכז הפריים כשהוא/נראים במיטבם, ה-HTC Desire EYE לוכדת את הרגעים הגדולים והקטנים של החיים בבהירות מושלמת. 13 מגה פיקסל במצלמה הקדמית והאחורית מספקים איכות תמונה מפורטת המאפשרת לבצע תקריבים, גזירות והדפסות ללא פשרות.

ה-HTC Desire EYE מצוידת בכל מה שדרוש לאוהבי הצילום, הווידיאו והסלפים. חיישני BSI מצלמים תמונות חדות גם בתנאי תאורה גרועים ופלאש LEDכפול בשתי המצלמות מעניק גוונים טבעיים ומחמיאים כאשר רמת האור הסביבתי נמוכה עוד יותר.

שלושה מיקרופונים ייעודיים מעלים את איכות השמע הידועה שלHTC  לרמות חדשות ומבטיחים קול צלול ואודיו של הסרטונים המשקפים נאמנה את המתרחש סביבכם.

HTC BoomSound וצג 5.2” Full HD מהמם משתלבים בכדי להפוך את ה-HTC Desire EYE לשותפת המולטימדיה האולטימטיבית ולדרך המושלמת לצפות בתמונות וסרטונים שצילמתם.

העיצוב הנחוש והבהיר בשני צבעים של המארז שכולו מקשה אחת והינו אטום למים הוא לא רק יפה לעין אלא גם מצלם את ההיבטים היפים ביותר שלכם עד כמה שניתן עם מצלמה ייעודית בעלת שני שלבים המתמקדת ואז מצלמת, מה שמאפשר ביצוע מידי של תמונות נהדרות, גם ביד אחת.

עם HTC EYE Experience  ו-Zoe החדשות ועם מעבד Qualcomm® Snapdragon 801 וקישוריות G4 מהירה, העריכה והשיתוף של התמונות המעולות שצילמתם יהיו חלקות ונטולות מאמץ, בכל מקום שבו אתם נמצאים.

HTC EYE Experience: תוכננה בשבילכם

ה-HTC EYE Experience מעלה את תוכנות הצילום הניידות לליגה גבוהה יותר עם מאפיינים ייחודיים המבטיחים שתיראו במיטבכם.

תוכנת face tracking של ה-HTC EYE Experience מביאה את שיחות הווידיאו ושיחות הועידה לרמה חדשה של איכות וביצועים מאחר והיא שומרת על מסגרת מושלמת לפנים בכל רגע בשיחה. ומאחר ושמירה על קשר מחייבת לדבר עם יותר מאדם אחד, ניתן לעקוב בנוחיות גם אחר ארבעה אנשים בחדר המשתתפים בשיחה כאשר הפנים של כל אחד מהמשתתפים מוצגים על הצג בבהירות מרבית. כעת ניתן ליהנות מהחופש והגמישות של שירותים כגון סקייפ מבלי להיות מוטרדים מהמיקום שלכם או של משתתפים אחרים בשיחה משום שמצלמה אחת עוקבת אחר כולם. רוצים לשתף עוד תוך כדי תנועה? האופציה של שיתוף מסך מעניקה לראשונה פונקציונליות של דסקטופ לצ'אט המתנהל מהסמארטפון.

ה-HTC EYE Experience פותחת עולם חדש של הזדמנויות יצירתיות הודות לפונקצייתSplit Capture החדשה המשלבת בו-זמנית תמונות ווידיאו שצולמו במצלמה הקדמית והאחורית לתמונה או סרטון אחד במסך מפוצל. יכולת זו מאפשרת לכם לתעד את הטיול שעשיתם ואת התגובה למראות שנגלו בפניכם באופן משולב במקום בתמונות בודדות. תכונת Crop-Me-In מציבה את המשתמש במרכז הפעולה על-ידי גזירת הדמות שלכם מהתמונה או הווידיאו שצולמו במצלמה הקדמית ומיקומם בסצנה שצולמה עם המצלמה האחורית, מה שפותח עולם שלם של אפשרויות לסלפים וסרטוני וידיאו מסעירים במיוחד. הפעלה קולית של צילום הסלפי מבטלת את הצורך בתנועות ידיים מסורבלות ומאפשרת להורות על שחרור הצמצם בפקודה אחת. פשוט תגידו "say cheese" או "לחייך" לאחר שהתייצבתם בתנוחה המושלמת או הפעילו את הווידיאו בפקודת "action" או "rolling" קולית.

גם תוספות פופולריות ל-HTC Desire 820 כלולות ב-HTC EYE Experience כגון "face fusion", המאפיין שמאפשר למזג את פני המשתמש בפנים של חבר או סלבריטי וליצור מראה מקורי מאוד או "live makeup", המאפיין שמאפשר לכם לקבוע את רמת החלקת העור ולצפות בתוצאה בזמן אמת לפני ביצוע הצילום בפועל.

Zoe: החיים כפי שאתם חווים אותם

עם האפליקציה השיתופית לעריכת וידיאו, קל מתמיד לבצע רמיקס של תמונות וסרטונים ליצירות מסוגננות המדגישות את הרגעים החשובים, עם themesופסקולים יפים שגם אותם אפשר לשתף.

עם האפליקציה החדשה לעריכת וידיאו שיתופית קל לעשות רמיקסים של תמונות ווידיאו וליצור סרטוני תמציתיים מסוגננים עם Themes ופסקולים יפים שגם אותם אפשר לשתף.

Zoe מאפשרת למזג את התכנים של חבריכם בתוכן שלכם וליצור את הווידיאו המושלם שאותו תשתפו ברשת החברתית.

מנוע התוכן החדש שלZoe 1.0  מעניק גמישות  לקהילה ומאפשרת ליצור "Zoes" קצרים, בינוניים וארוכים המורכבים מקומץ תמונות סטיל או מסדרה שלמה של סרטוני וידיאו, והתוצאה היא הצגה של קליפים קצרצרים או אפילו תמונות בודדות בדרך חדשה ומרתקת מבחינה חזותית.

הודות לאינטגרציה מלאה עם RE, Zoe יוצרת אוטומטית סרטוני דגשים מהתמונות שצילמתם כשהם מוכנים לשיתוף ללא צורך בעריכה או בסנכרון עם המחשב. כל מה שצריך לעשות הוא להעלות אותם לרשת בנגיעה אחת. Zoe 1.0 זמינה בחינם כבר עכשיו להתקני אנדרואיד ול-iOS בשלב מאוחר יותר השנה ומציעה לכם את הדור הבא של רשתות חברתיות יצירתיות.