תמונה חדשה של מכשיר ה-HTC Desire 8 צפו ברשת יחד עם עוד פרטים אודות הסמארטפון החדש ונראה כי החברה הטיוואנית מכינה עוד כמה הפתעות לתערוכת MWC 2014.

על פי הדיווח של אתר Weibo, היצרנית מתכננת להציג גם מספר מכשירי ביניים ואחד מהם הוא ה-Desire 8, אשר נראה בתמונות כמכשיר נאה למדי המזכיר במעט את ה-HTC One. תמונה זו מצטרפת לתמונות נוספות בו נראה המכשיר במספר צבעים נוספים ואילו המדליף evleaks יודע להוסיף לנו פרטים חדשים על המפרט: כך נראה כי מדובר במכשיר ביניים פלוס, והוא יציע את שבב מרובע הליבות Sanpdragon 400 MSM8928 הפועל בתדר 1.6GHz, מסך גדול למיד של 5.5 אינץ’ 720p, זיכרון 1.5GB של RAM ואחסון 8GB פנימי בנוף לחריץ microSD.

בגבו מצלמה חזקה של 13 מגה פיקסל ובקדמתו 5 מגה פיקסל, רמקולים BoomSound עוצמתיים כמו אלה של ה-One והוא יהיה זמין בצבע כחול כהה, לבן, כסוף, אדום וצהוב.

HTC Desire 8 colors

על פי המפרט, נראה כי HTC משלבת בין עולם המכשירים החזקים (מצלמה, גודל מסך) למכשירי הביניים (רזולוציה, מעבד) אך הדברים עדיין לא סגורים כאשר החשיפה הרשמית תתרחש כבר בשבוע הבא, יהיה מעניין.

אתם מוזמנים לעקוב אחרינו במהלך השבוע הקרוב לכל הדיווחים מתערוכת הסלולר הגדולה בברצלונה MWC 2014. כל העדכונים בערוץ המיוחד שהקמנו ותמונות בלעדיות בעמוד הפייסבוק שלנו. אל תפספסו.

samsung note3 mwc 2014

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.