היצרנית הטיוואנית לוקחת צעד אחד אחורה בכל הקשור לתחום המחשוב הלביש. נציג החברה אמר לאתר Re/code כי המוצר שלה עדיין לא מוכן לקהל הרחב: “במקור תכננו להשיק מוצר לביש בתקופת הזמן הנוכחית”, אמר ג’ייסון מקניזי (Jason Mackenzie) מ-HTC ארה”ב. “אולם בסופו של דבר הוא לא מוכן”.

דרו באמפורד (Drew Bamford), ראש HTC Creative Labs, הצוות האחראי על פיתוח השעון דווקא משמיע טענות אחרות, ונדמה כי בחברה עוצרים את פיתוח הפרויקט כי לדעתם השוק לא באמת זקוק למוצר שכזה וכי HTC לא תוכל לבלוט בין מבחר השעונים שיש: “ראינו לא מעט מוצרים לבישים שהגיעו לשוק לאחרונה. אין סיבה מוצדקת מספיק כדי ללבוש את המוצר בכל יום. כאשר אנו מגיעים עם המוצר לשוק, אנחנו רוצים לוודא כי למוצר יתרונות בולטים על המתחרים וסיבה מספיק טובה כדי לרכוש אותו.”

כפי שאפשר לקרוא בין השורות, ב-HTC כך נראה תכננו מוצר לתחום הלביש, וכפי שהשמועות טענו, החברה הייתה אמורה להשיק את המוצר בחודש זה או לאחריו, אולם אפשר להעריך כי ההבדלים בי השעון של HTC למתחרים אינו גדול, במיוחד אם הוא מבוסס על מערכת ה-Android Wear.

 

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.