ה-HTC One נחשב אמנם למכשיר מוביל כיום בשוק, אולם היצרנית הטיוואנית בחרה מסיבות השמורות עימה, לא לעבור למסך 5 אינצ’ שהפך לסטנדרט ולהישאר עם מסך 4.7 אינצ’. היום החברה מחליטה ליישר קו ומכריזה על Butterfly S.

בדומה למכשיר הדגל, ה-Butterfly S מצטיין בעיצוב מתכתי ויוקרתי רק הוא מעט יותר גדול, אבל רק במעט. המסך כפי שניחשתם הוא בגודל 5 אינצ’ מסוג S.LCD 3 עם אותה רזולוציית Full HD ומעבד ה-Snapdragon 600 מרובע הליבה 1.9GHz. שינוי נוסף היא הסוללה שגודלת מ-2,300mAh ב-HTC One, לעבר סוללה בהספק של 3,200mAh ב-Butterfly S. שינוי שהופך את המכשיר לאחד מבעלי הסוללה החזקה ביותר ביחס לגודלו.

פרט לדברים אלו לא נבחין בשינוי, ונמצא את אותה מצלמת ה-UltraPixel בגבו, מצלמה 2.1 מגה פיקסל בקדמתו, זיכרון 2 ג’יגה RAM ואחסון של 16 ג’יגה פנימי. לצד אלו ה-Butterfly S תומך בתקשורת WiFi ו-Bluetooth 4.0 ופועל ברשתות HSPA/UTMS כך שהוא יכול לעבוד גם בישראל.

HTC לא מסרה מידע לגבי השקתו המתוכננת והיכן זה יקרה, אך אנו מנחשים כי על פי שמו הוא יגיע דווקא למזרח, בדומה לדגם הקודם Butterfly J.

עדכון: המכשיר יושק בטיוואן כבר בחודש הבא, המחיר: $22,900 במטבע המקומי שהם כ-2,700 שקל.

http://www.youtube.com/watch?v=9nzTHKdZH8o

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.