שינוי גישה ב-HP? אחרי שרכשה את פאלם כדי להביא חידוש מרענן עם ה-webOS וזנחה אותה, חוזרת בחזרה לשוק הטאבלטים עם HP Slate 7, טאבלט ראשון מבוסס מערכת האנדרואיד.

באופן מפתיע, החברה תתחרה דווקא בשוק המכשירים המוזלים, ובניגוד לניסיון הקודם שלה, ה-TouchPad אשר נמכר ב-$499 (וירד ל-$99 לפני שירד מהמדפים) הפעם היא מציעה את ה-Slate 7 ב-$169.99 בלבד, זול יותר מהנקסוס 7 של גוגל ואחרים.

תמורה נאה למחיר
ה-HP Slate 7 מגיע, איך לא, עם מסך 7 אינצ’ 1024×600, מצויד במעבד כפול ליבה 1.6GHz מסוג Cortex-A9, זיכרון 1 ג’יגה ראם, מצלמה 3 מגה פיקסל ו-8 ג’יגה לאחסון פנימי. בניגוד למתחרה מגוגל, ה-Slate 7 יאפשר גם הרחבת זיכרון עם חריץ microSD, וירוץ על מערכת האנדרואיד 4.1 Jelly Bean עם גישה לחנות ה-Play Store ושאר יישומי גוגל ללא התאמה מיוחד לממשק.

בנוסף HP הוסיפה ב-Slate גם את טכנולוגיית האודיו של Beats Audio וכן תמיכה ב–HP ePrint המאפשר לשלוח משימות הדפסה ישירות מהטאבלט למדפסות HP מרחוק.

כמובן שלא מדובר ב-Nexus 7 החזק יותר, עם נפח אחסון גדול ושירותים אחרים, אך עדיין מחירו של ה-Slate 7 זול ב-$30 מהנקסוס, כך שמדובר בעסקה בהחלט משתלמת שתתרחש החל מחודש אפריל הקרוב.

MWC-2013 Samsung

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.