ל-HP, החברה שהייתה מחלוצת מכשירי הטלפון החכמים – עוד בימי ווינדוס מובייל העליזים, לא הצליחה להתחרות בעידן שלאחר האייפון, החברה שרכשה את 'פאלם' (Palm) ואת מערכת ההפעלה המסקרנת WebOS כשלה לשחרר לשוק מכשירים שיצרו תחרות אמיתית כלפי אפל או גוגל.

ים סון יין (Yam Su Yin) מנהל חטיבת המחשוב לצרכן, התראיין ל'אינדיאן אקספרס' וכאשר סו יין נשאל לגבי עתיד מכשירי הטלפון החכמים של החברה הוא ציין כי החברה תנסה בעתיד להיכנס ולהתחרות (שוב) בשוק זה "יהיה טיפשי מצד החברה לוותר על שוק מכשירי הטלפון החכמים, אם כי איני יכול לספק מועד מדוייק אך החברה חייבת להיות במשחק".  עוד הוסיף סו יין כי מכיוון שהחברה מתכוונת להיכנס באיחור אל שוק רווי תחרות, כששתי יצרניות כמו אפל וסמסונג שולטות בנתח הארי כמעט ללא עוררין, האסטרטגיה של החברה היא להציע חווית שימוש שונה "מכיוון שאנחנו נכנסים לשוק באיחור עלינו להציע מגוון אחר, יש עדיין דברים שניתן לעשות ולכן עוד לא מאוחר. כש-HP תשיק בסופו של דבר מכשיר טלפון חכם הוא יציע חווית שימוש מבדלת מהמתחרים". באופן אישי, אנחנו נשמח לראות מכשיר אנדרואיד מריץ ממשק הדומה לזה של מערכת ההפעלה WebOS.

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.