הלילה (בין חמישי לשישי) בשעה 2:00, יוזזו בישראל מחוגי השעון שעה אחת קדימה ובכך יכנס לתוקפו שעון הקיץ. טלפונים חכמים בהם מוגדר השעון על "מצב אוטומטי" אמורים להתעדכן בצורה עצמאית עם שינוי השעון.

בכל מקרה, מפעילות הסלולר לא לוקחות סיכונים וממליצות שלא להסתמך מחר (ו') על השעון המעורר המובנה במכשיר. כמו כן, ממליצות החברות לעדכן ביומן הפגישות את שעות הפגישות במלל כחלק מהנושא, ואף להדפיס מראש את היומן, זאת בשל החשש משיבושים אפשריים בעדכונו.

כך תוודאו ששעון מכשירכם מוגדר על מצב אוטומטי

במכשירי iOS: היכנסו לתפריט ההגדרות > כללי > תאריך ושעה > וודאו שהשעון המקומי עומד על ירושלים והמתג של כיוון אוטומטי מופעל.

במכשירי אנדרואיד: היכנסו לתפריט ההגדרות > תאריך ושעה > וודאו שמסומן V בשדה "תאריך ושעה אוטומטיים" ושאזור הזמן מוגדר אוטומטי.

time settings android daylight savings

פרסום ראשון: 26.03.2015, עדכון אחרון: 23.03.2017

שתף:
-פרסומת-
בוגר תואר ראשון בתקשורת דיגיטלית, ועוסק בתחום הפרסום. אלעד חובב טכנולוגיה מהיום שהוא זוכר את עצמו, ואין יום שעובר מבלי שהתעדכן בחידושים שבעולמות הסלולר, הגאדג'טים, הרשתות החברתיות ועולם האפליקציות. למרות שאלעד מוקיר כבוד רב לחברת אפל ולמוצריה, מרבית המכשירים החכמים, שהיו ושעדיין ברשותו, מריצים דווקא אנדרואיד.
 • U!

  מערכת אנדרואיד 4.4 ומעלה

  במכשירי אנדרואיד, יש להקליק הגדרות – תאריך ושעה. ולוודא שגם "תאריך ושעה אוטומטיים" מסומן וגם "אזור זמן אוטומטי". למי שיש מערכות ישנות יותר

  למרות שהשנה לא אמורות להיות בעיות, הדרך הכי טובה להכין מערכות הפעלה ישנות יותר לשעון קיץ היא פשוט בדיקה עצמית. נסו כבר עכשיו לבטל את אפשרות "זמן אוטומטי" בהגדרות ולהעביר ידנית ל-1:59 בתאריך 27.3.2015. המתינו דקה ותראו אם השעון קופץ ל-3 בלילה או לא. קפץ? ברכות. לא קפץ? עדיף שתשנו את השעה ידנית ברגע האמת, וחשוב כמובן שאזור הזמן ישאר על ישראל. מה עם זמן אתונה?

  לאנשים שיש להם טראומה ממעברים הקודמים, זמן אתונה לא יעזור הפעם. אתונה מזיזה את השעון ב-29.3.2015, כך שעדיף להעביר ל"זמן אוטומטי" במקום. ומה עם מכשירים אחרים?

  כל מכשיר שהשעון בו מוגדר לפי הגדרות הרשת לא אמור לעשות בעיות אך אם חשוב לכם לקום בבוקר ביום שישי – תכינו לכם גיבוי, כמו שעון מעורר. בכלל, כל מי שחשוב לו להתעורר בזמן מחר, מומלץ להכין גיבוי למקרה שמשהו ישתבש. ושיהיה לילה טוב.

  • ‫אוריה גאון‬‎

   חחחח אחי מאיפה העתקת את זה?😂😂😂

   • U!

    למה אתה מגיב על כתבה בת שנתיים חח

    • ‫אוריה גאון‬‎

     מרץ 2017. איך ליפני שנתיים?

     • U!

      הם עידכנו את הכתבה ל-2017,
      תראה את התגובה שלי רשום מפורש לפני שנתיים…

      גם רשום למטה:
      פרסום ראשון: 26.03.2015, עדכון אחרון: 23.03.2017