אחרי שבזק הגדילה למנויי האינטרנט את קצב הגלישה ל-15 מגה ו-012 סמייל עשתה מהלך דומה, גם הוט משדרגת את מהירות האינטרנט ומציבה סטנדרט חדש של 100 מגה. במסיבת עיתונאים הבוקר הכריזה החברה כי היא משדרגת את כל מסלולי הטריפל הקיימים והחדשים עד פי 3 מהמהירויות כיום למשך שנה בחינם.

לא לכולם
השדרוג מוצע לכלל לקוחות הטריפל של החברה, אולם מדובר בשדרוג יחסי כך שמי שגולש במהירות של 5 מגה יעלה ל-12 מגה, 12 ל-30 וכו’ ורק מי שגולש כיום במהירות של 30 מגה בחבילת הטריפל יזכה לשדרוג ל-100 מגה. השדרוג מוצע בחינם החל מהחבילה הבסיסית ביותר בה משלמים 199 שקל לחודש ועד החבילה היקרה, אך המנויים בחבילית “הכל כלול” לא ייזכו להטבה שכן הם כבר משלמים על כך. בנוסף מי שלא יוכל לקבל את ההטבה הם המנויים אשר לא משלמים על חבילת טריפל – ז”א שהם מנויים רק על אחד או שניים מהשירותים המציעה החברה ולא על שלושתם (טלוויזיה, טלפון ואינטרנט).

הוט היא החברה הראשונה לבצע מהלך למהירות כזו ולדברי כיום מעל ל-70 אחוז מלקוחותיה כבר גולשים במהירות של 12 מגה ומעלה ומעלה ל-26 אחוז מלקוחותיה גולשים במהירות של 30 מגה ומעלה.

Hot 100MB Prices

עוד חשפה החברה את HOT Fiber, פרויקט פריסת הסיבים האופטיים עד לבית הלקוח בהשקעה כוללת של למעלה מחצי מיליארד. העיר הראשונה שרושתה היא רעננה ומעל ל-100 אלף בתי אב ב – 5 ערים נוספות ברחבי הארץ (באר שבע, ראשון לציון, נתניה שוהם וחיפה) כבר מחוברים לרשת הסיבים האופטיים עד לבתיהם.

הרצל עוזר, מנכ"ל קבוצת HOT: "קבוצתHOT  מאתגרת בשנים האחרונות את שוק התקשורת כולו, ומובילה מהלכים טכנולוגיים וצרכניים לטובת הציבור הרחב. HOT בעלת הטכנולוגיה המתקדמת ביותר בישראל, הינה החברה הראשונה והיחידה, אשר מספקת את מהירות ה – 100 מגה לכל בית, וזאת, תוך הפחתת מחיר משמעותית. אין לי ספק, כי המהלך הנוכחי יוביל לקפיצה משמעותית נוספת במהירויות הגלישה, ובשדרוג חווית הגולשים ברשת HOT." עוד הוסיף עוזר: "אנו נמצאים בפתחו של עידן חדש מבחינה טכנולוגית, עם פריסת רשת הסיבים האופטיים עד לבתי הלקוחות. פרויקט זה, הצפוי להסתיים במהלך שנת 2016, יאפשר לנו לתמוך בכל הרחבה עתידית של רוחב הפס בישראל. HOT   תהיה זו, אשר תאפשר למשק הישראלי את קפיצת המדרגה הטכנולוגית לקראת העשור הבא".

שתף:
-פרסומת-
אוהב גאדג'טים, אוהב טלפונים, אוהב טכנולוגיה, אבל הכי אוהב את החתול שלו שלא ממש אוהב אותו.
 • רון

  בסופו של דבר כולם אותו דבר במה שהם נותנים
  הם רק אומרים את זה אחרת
  במקרה הזה , מי שהכי זול איתו אני הולך

 • אופיר

  לא לשכוח שאם אתם מגדילים ל-100 מגה בהוט אז גם צריכים להגדיל ל-100 מגה בחברה השניה שאתם מנויים עליה בשביל האינטרנט.
  זה הכל משותף, כל פעם חברה אחרת מציעה מהירות אינטרנט גבוהה יותר בחינם וחברה אחרת מרוויחה מזה – ככה כל החברות מרוויחות מזה.
  אין שום דבר "חינם" פה.
  מה שגם אתם לא באמת מקבלים 100 מגה, יש לי בעבודה 100 מגה ומכל הבדיקות שעשיתי זה לא עבר את ה-50
  ובבית יש לי 30 וזה בחיים לא עבר את ה-24 מגה
  מה שגם יש לי מסלול "גיימר" שמותאם למשחקי רשת לביצועים טובים יותר ויש לי קבוע PING מעל 120 שברוב הסרברים של המשחקים יהיה לאגים וכמה שהוט ובזק התחייבו לי לשפר את זה, הכל חרטה.

  • אסי

   יש אמת בדברים שאמרת לצורך העניין אילו שני שיטות שונות ופרוטוקולים שונים שנמצאים בשני סוגי התשתיות. לגבי העניין של הפינג הייתי מיעץ לך לדבר עם הספקית ממתי ספק תשתית מטפל ב – PING גבוה בנוסף עוד טיפ קטן אליך יש הרבה מעצורים בדרך שמונעים ממך לקבל את גובה המקסימום של החבילה והתוכנות שאתה משתמש בהם בעבודה אולם בבדיקת קצה מחוייב לקבל את החבילה המקסימלית או שנבחרה שלו תתטעה אחרת זוהי תקלה!!! וזה גובל עם שתי הספקיות תשתית .

 • עובד בזק בין לאומי

  הוט מתחייבים רק ל60 מגה בניגוד לכל חברה שמתחיבת לספק לפחות 90% מגודל החבילה

 • מישהו

  לנו במקור יש 30 מגה… לא ראיתי שזה השתנה ל-100 ויש לנו טריפל…

 • הלוואי ואלה היו 100 מגה-ביט אמיתיים…אפילו 30 מגה יציבים וקבועים אני לא מקבל מהם…ואני בטוח לא היחיד…

 • מתקין הוט

  וואי וואי כמה עבודה יהיה לנו…..

  • אמיר

   מצחיק

 • מקסים

  חחח כנראה שהם לא שמעו על בזק