התקשורת במגזר העסקי ממשיכה להתחמם מרגע לרגע. יום אחרי שהציעה גולן טלקום חבילות סלולר לעסקים, ואחרי כניסתה של חברת הוט מובייל לשוק, מודיעה היום החברה האם HOT על השקת מהירות הגלישה הגבוהה בישראל, ומציעה 500 מגה לשוק העסקי במרכזי העסקים הגדולים, עם מהירות העלאה של 10 מגה.

מי צריך פס כל כך רחב? הוט טוענת שבעידן הענן, חלק מהיישומים הארגוניים כבר אינם יושבים ב"חצר העסק" והוא תלוי בתשתית רחבת פס עם קצבי העלאה והורדה גבוהים. בנוסף, לדבריה, עסקים קטנים ובינוניים נאלצו להסתפק עד היום ברוחב פס נמוך יותר או לחלופין לשלם סכומים גבוהים בגין פתרונות על גבי סיבים אופטיים שמחירם מתחיל ב-900 שקלים לחודש.

מחיר מהירות גלישה של 500 מגה יעמוד על 279 שקלים בחודש, וההתחברות כעת היא ללא עלות התקנה. החברה מתחייבת להציע חבילות שונות המותאמות לצרכי הלקוחות, כמו לדוגמא תשתית אינטרנט 500 מגה + 4 קווי טלפון עם 4,000 דקות בעלות של 399 שקלים לחודש, לא כולל מע"מ.

מהירות הגלישה הגבוהה תתאפשר בשלב ראשון במרכזי העסקים הגדולים בישראל: תל אביב, רמת-גן, גבעתיים, ראש העין, פתח תקווה, אור יהודה, קרית אונו, שהם אזורים בהם מרוכזים כ- 27% מהעסקים בישראל. שאר האזורים יוכלו ליהנות מהמהירות הגבוהה במהלך השנה.