הודיעה היום על השקת שלט טלוויזיה חדש, המשלב יתרון טכנולוגי, קל לתפעול, בעל עיצוב חדשני, ואשר משפר את חווית הצפייה של לקוחות החברה.

החברה תמשיך לספק בחינם את השלט הקיים במסגרת כלל המסלולים השונים. יחד עם זאת, לקוחות חדשים או קיימים, המשדרגים לממיר Magic HD, וכן לקוחות שכבר יש ברשותם את הממיר התומך, יוכלו לבחור לשדרג לשלט החדש במחיר חד פעמי של 29.90 ש"ח, במסגרת חודש ההשקה, ולאחר מכן במחיר חד פעמי של 49.90 ש"ח.

לשלט יתרונות וחידושים רבים, שהעיקריים שבהם:

 • מאפשר שימוש ושליטה על הממיר מטווח רחוק במיוחד, וללא צורך בכיוון השלט ישירות לממיר (פקודות השלט יעברו גם דרך עצמים כגון שמיכה / קיר, וכן אם הממיר מאוחסן בארונית). תכונה זו מתאפשרת בשל תמיכה בפרוטוקול RF, בנוסף לפרוטוקול IR .
 • תפעול כל הפונקציות בשלט, ללא צורך לעבור בין כפתורי ה-TV  והממיר שבשלט, ובכך נמנע מצב של יציאה בטעות של הטלוויזיה מאפיק ה- AV / HDMI הרלוונטי.
 • עיצוב חדשני ומודרני, נוח לאחיזה ולתפעול.
 • הפחתת מספר הכפתורים והנגשת הכפתורים השמישים ביותר (40 סה"כ לעומת 49 בשלט הקיים), על מנת לפשט את השימוש בשלט.
 • התאמת השלט לטלוויזיה – הוספת שיטה מהירה ופשוטה להתאמת שלט HOT לטלוויזיה.

סביון בר סבר, סמנכ"ל השיווק של HOT: "השלט החדש מביא עמו חדשנות טכנולוגית ונוחות תפעולית, העונה לצורכי הלקוחות, אשר ייהנו משלט מתקדם וקל לשימוש, ואשר משפר באופן מהותי את חווית הצפייה."

הודעה לעיתונות – פורסמה ככתבה וכלשונה

 

שתף:
-פרסומת-
מדור ההודעות לעיתונות של האתר נותן במה לחדשות ולהכרזות המתרחשות בשוק הישראלי. זהו שירות לציבור קוראי האתר והכתבות פורסמו כלשונן וככתבן. אין האתר אחראי על תוכן הכתבה והוא אינו קשור או מושפע מכך.
 • גיא

  מתי חודש ההשקה?
  .
  וואיך ניתן לרכוש את השלט?

 • Homer

  כל כך צודק
  קודם שיתקנו את התוכנה של הממיר העלוב הזה.
  לא יתכן שהוא מאבד סיגנל של ה-HDMI בשימוש עם HDMI SWITCH או בחיבור לרסיבר.
  אם עוברים HDMI ברסיבר, כאשר חוזרים לממיר, התמונה מתעוותת, אין סאונד וה-HDMI נעלם מתפריט ממיר. נשאר רק ה-SCART…לא ברור איך ה-SCART מנותב ל-HDMI אבל זה מה שקורה.
  בנוסף הממיר גורם לשריפת בורדים של TV, רסיברים. יש לא מעט הודעות בפורומים הטכנולוגיים בארץ.
  אם בזק היו מסוגלים לספק 100 מגה לא הייתי עובר להוט.

  אגב, השלט לא נראה כזה שדרוג.

 • התמני

  המזל של הוט זה שיש להם טריפל…. טלפון אינטרנט וטלויזיה ולכן הם הרבה יותר זולים מ-יס ולכן אנשים מעדיפים מחיר על איכות + שירות.

 • נתן

  כאשר חברה מתחרה מצליחה כל הזמן להוציא שירותים חדשים, כמו סטרימר, שדרוג מדריך הערוצים, הזמנת הקלטה באמצעות סמארטפון, מולטירום ועוד – חברת הוט כהרגלה מפגרת מאוד והולכת על על שדרוג שלט :-\
  הסיבה, כי אין תחרות ומשרד התקשורת יושב באין מעש.