הוט מובייל (Hot Mobile) הודיעה כי היא עובדת בימים אלה על פריסת תשתית של רשת הדור הרביעי, +4G, אשר תפעל בטכנולוגיית LTE Advanced החדשה והמהירה ביותר.

הרשת החדשה והמשודרגת, תאפשר להספק מהירות הורדה מירבית של 225 מגה-ביט לשנייה, זאת בהשוואה לעד 150 מגה-ביט בשנייה בדור הנוכחי. בפועל, הביצועים שהרשת תספק צפויים להיות נמוכים יותר, שכן לפי סקר שנערך בתחילת השנה, המהירות הממוצעת בישראל עמדה על 28 מגה ביט בלבד.

הפריסה ותחילת עבודה על הרשת תתרחש במהלך 2017, כאשר הוט מובייל תטמיע את האנטנות וציוד הנדרש לרשת +4G באזורים מרכזיים בארץ בהשקעה של מיליוני שקלים, על ידי חברת PHI המחזיקה את הרשת המשותפת שלה ושל פרטנר.

בהוט מובייל אומרים כי בעלי מכשירים תומכים יוכלו להתחבר לרשת החדשה, אולם רק באזורים בהם היא תהיה קיימת. עם עזיבתם את אזור הכיסוי, תבוצע מעבר אוטומטי בחזרה לרשת הדור הרביעי.

 • נדב

  תעברו כבר להוט מובייל יש חבילה ללא הגבלה ואין חרדת ״נשאר לי פחות מג׳יגה״ בגלל ששכחתם את איכות הוידאו ביוטיוב על Full HD אני בחודש האחרון השתמשתי ב-126 ג׳יגה ופריסת הדור 4 אצלם טובה (אך לא ממש מהירה) אבל עכשיו יהיה הרבה יותר טוב עם דור 4 וחצי.
  וזה כולה 50 לחודש עם שיחות לחו״ל ל-31 יעדים חינננם!
  אני לא מקבל על הפרסום כסף אני פשוט רואה את האמת שזה הכי משתלם, נכון אחרי חצי שנה המחיר עולה ב30 ש״ח בערך אבל זה לא ממש משנה הרבה זה עדיין משתלם.
  חוץ מזה אם תעברו אליהם החברות הגדולות יתחילו לפחד ויציעו גם הם ״ללא הגבלה״.
  (ואם יהיה בחברת פלאפון ללא הגבלה אני טס אליהם חחח) https://uploads.disquscdn.com/images/7aa89e30ef839c566cc247057b2bbb5c79875687ed531f8726d9067e93f27eb9.jpg

  • Anonimi

   גם לי יש ללא הגבלה מhot אבל
   לפעמים זה לא שווה את זה
   יש אזורים בצפון שאין כמעט קליטה
   האינטרנט פשוט לא זז
   וגם בחורף זה פשוט לא משהו
   נתקע לי לעיתים קרובות
   אני מצטער על זה לפעמים שעברתי עלהם
   אבל לרוב נהנה מזה שאין לי הגבלה
   אני מגיע ל400gb של שימוש
   כי אני י משתמש בזה. בשביל להוריד סרטונים ב4k ועוד.

  • tamir

   זו חבילה של ₪49 לשנה שלמה.ולא חצי.כמו שציינת בשוגג.

   וזה הדיל הכי טוב שיש בארץ היום !

 • Arie Vurtzel
 • שגיא

  מה זה שווה כאשר ה-upload אפסי בישראל הכל זה עבודה בעיניים

  • David Yahel

   לא יודע מה איתך. אצלי העלאה ממוצעת של 20 מגה