הוט מובייל Hot Mobile

חברת הוט מובייל (HOT mobile) הודיעה על שירות חדש שהיא מציעה ללקוחותיה – כרטיסי הטענה סלולריים (pre-paid), שמאפשרים ללקוחות ללא יכולת תשלום באמצעות כרטיס אשראי או חשבון בנק לקנות מראש כרטיסי סים לטובת שימוש סלולרי.

קהלי היעד המרכזיים של השירות החדש הנם תיירים, עובדים זרים ולקוחות ללא כרטיס אשראי/ חשבון בנק המהווים דרישת סף של המפעילות להצטרפות למסלול רגיל. כרטיסי ההטענה יכילו למעשה "חבילות" של שיחות, סמסים ואינטרנט סלולרי בתשלום קבוע מראש, כאשר ניתן יהיה לרכוש כרטיס חדש כשהקודם מנוצל עד סופו.

הוט מובייל תגבה החל מ-39 ש"ח לכרטיס כזה, ומתחייבת לתעריפים הנמוכים ביותר בשוק בהשוואה למתחרות. החברה תציע מחיר של 49 אגורות בלבד עבור דקת שיחה, הודעת SMS או 1 מגה-בייט של גלישה סלולרית. זאת לדבריה, בהשוואה לחברות כמו סלקום (Talkman) או פרטנר (BigTalk), שמציעות תעריפים גבוהים יותר העומדים על 1.15 שקל לדקת שיחה בסלקום ו-1.22 שקל בפרטנר ועלות הודעה נעה בין 67 ל-68 אגורות ל-SMS. את הכרטיסים ניתן יהיה לרכוש במוקדי השירות של החברה.

שתף:
-פרסומת-
מאמין שכל מי שרוצה לדעת עליו משהו כבר גיגל אותו מזמן, זו בכל זאת המאה ה-21. הוא לא הרופא ולא קשור לשלמה.
 • Asaf Moraz

  מסכנים התיירים זה שוד לאור היום והמחיר גבוה בצורה משמעותית מהמחירים בחו"ל. תמיד כשאני טס לאירופה אני קונה כרטיס שטעון עם 2 ג'יגה גלישה לפחות בפחות מ- 100 ש"ח. במחיר שהוט מובייל גובים בארץ, תייר שירצה לנצל 2 ג'יגה גלישה, יאלץ להיפרד מכ- 4000 ש"ח בקירוב, מחיר הגבוה פי 40 ואף יותר מהמחירים בחו"ל. עושק, פשוט עושק!

  • איתי מקמל

   מסכים, אבל צריך להבדיל בין כרטיס חיוג כזה לבין כרטיסי חיוג שיש בחו"ל, שם נהוג בנוסף לכרטיס שכזה להנהיג חבילות מסוימות מראש, כלומר חבילת גלישה + שיחה ב-X כסף. משהו שאף אחת מהמפעילות מציעה וחבל שכך. מה מונע ליצור כרטיס חד פעמי למשך חודש הכולל גלישה 1 ג'יגה + שיחות 500 דקות מקומיות ב-50 עד 80 שקל? בדיוק כמו מעבר לים.

   • מאיר הקטן

    כל המפעילות דווקא מציעות את זה.. תבדוק

  • אופיר

   מאיפה הבאת את זה?
   יש חבילה לחודש ללא הגבלה+3 ג'יגה אינטרנט ב140 שקל בכל המפעילות.
   וד"א הוט לא מציעה את הכרטיס הנטען הזול ביותר, זה אותם תעריפים בול כמו בשירות של 019.
   איתי תבדוק קצת מקורות לפני שיחרור הכתבות באתר 😉

   • איתי מקמל

    צודק, יש כרטיסי חיוג פריפייד. זה יותר אטרקטיבי מאשר כרטיסי הטעינה.

   • Asaf Moraz

    אם קיים דיל כזה עבור תיירים זה מצוין ואני לוקח את דברי בחזרה.