חברת HOT הודיעה הבוקר, כי בכוונתה להשיק בקרוב את ה-HOT FiberBox, פלטפורמת מדיה ותקשורת מתקדמת, ראשונה מסוגה בישראל, המרכזת את כלל שירותי התקשורת הביתיים, בסטנדרט הגבוה ביותר, בהם: ממיר מקליט HD מתקדם, ראוטר אלחוטי ומודם טלפוניה ואינטרנט.
ה-FiberBox HOT מעניק למשתמשים חווית צפייה עשירה וייחודית, ומשלב מגוון שירותים מתקדמים וחדשניים, אשר מאפשרים איחוד של אמצעי התקשורת הביתיים, כך שהלקוחות יוכלו לנהל את צריכת המדיה והתקשורת מפלטפורמה מרכזית אחת.

הפלטפורמה החדשנית, תכלול ממשק משתמש ויזואלי מתקדם וניווט גראפי, כנהוג בטאבלטים ובשאר מכשירים חכמים. כמו כן, תאפשר ללקוחות ליהנות ממגוון שירותים מתקדמים, כגון: מדיה סנטר, דפדפן, צפייה בשני ערוצים במקביל (במסך משולב) ומגוון אפליקציות מתקדמות המעשירות את חוויית הצפייה בטלוויזיה.

פיתוח ה-FiberBox HOT בוצע על ידי מיטב החברות בתחומן: חברת Sagemcom, ספקית ממירים וראוטרים מהמובילות בעולם, פיתחה את ה- Hardwareו- Middleware, וחברת אינטל פיתחה את המעבד.

פיתוח הממשק מתבצע על ידי חברתHOT , מהלך המקנה לה יתרון משמעותי וגמישות בהמשך פיתוח עתידי של הפלטפורמה, בהתאם לקצב ההתפתחויות הטכנולוגיות בעולם, תוך שמירה על מובילות וחדשנות. לשם כך הוקם צוות ייעודי בחברה, האחראי על פיתוח והתאמה של הפלטפורמה למוצרים הייחודיים של החברה, כגון ה- Start Over ושילוב עם טרנדים עולמיים.

Home_PVRה-HOT FiberBox ישווק כמוצר פרמיום, בנוסף למוצרים הקיימים (ממיר ה- Magic HD ומודם) HOT BOX, ויסופק עם שלט HOT Wave החדש, הפועל בטכנולוגיית RF ומאפשר ניווט מהיר ואינטואיטיבי בממשק המשתמש.

הרצל עוזר, מנכ"ל ויו"רHOT : "פלטפורמת ה-FiberBox HOT פורצת דרך, ומהווה קפיצת מדרגה משמעותית בחוויית הצפייה ובניהול צריכת שירותי המדיה והתקשורת הביתית בישראל. אין לי ספק, כי היותנו חלק מקבוצת תקשורת בינלאומית, לצד צוות הפיתוח שהקמנו בחברה, מקנה לנו יתרון משמעותי אל מול המתחרים, וגמישות בהמשך פיתוחים עתידיים של הפלטפורמה. בקרוב מאד, אנו נספק ללקוחותינו את המוצר המוביל והמתקדם ביותר בשוק התקשורת בישראל."

*הודעה לעיתונות

-פרסומת-
מדור ההודעות לעיתונות של האתר נותן במה לחדשות ולהכרזות המתרחשות בשוק הישראלי. זהו שירות לציבור קוראי האתר והכתבות פורסמו כלשונן וככתבן. אין האתר אחראי על תוכן הכתבה והוא אינו קשור או מושפע מכך.