הוט (HOT) מצטרפת למהפכת צריכת התוכן. באירוע שערכה הבוקר (יום ב') בתל-אביב הציגה החברה את HOT Multi, שירות חדש המספק יכולות מתקדמות של טלוויזיה ואינטרנט שניתנות להפצה בכל חדרי הבית. בין החידושים כלולה האפשרות להעברת צפייה נוכחית מטלוויזיה בחדר אחד לטלוויזיה בחדר אחר. כמו כן, קיימת אפשרות לשידור וידאו או תמונות מכל טלפון חכם, ומכל מקום בעולם, ישירות אל מקלט הטלוויזיה בבית. מחיר השקה לחבילה המלאה: 279 ש"ח לחודש ללקוחות חדשים.

לקוחות המעוניינים להצטרף לשירות יצטרכו להצטייד בממיר FiberBox, עליו הכריזה החברה לפני יותר משנה, וכן בממירי משנה שמכונים Mini FiberBox בכל נקודת RF – אותן נקודות חיבור לכבלים הפרוסות בחדרי הבית. לצד כל היכולות שהוצגו כבר עם הצגת FiberBox בזמנו, כל ממיר שכזה ישמש כנקודת רשת אלחוטית, דבר שמשפר את קליטת ה-Wi-Fi בכל חדר. עוד מספקת הוט 'ענן הקלטות' בנפח 500 ג'יגה-בייט המשותף לכל הממירים בבית, כך שניתן להקליט כל תכנית, לצפות ולנהל את הקבצים המוקלטים מכל חדר.

המשתמשים גם יוכלו להשתמש בחיבור לפייסבוק (Facebook) כדי לשתף ישירות מהשלט את חוויות הצפייה בפרופיל האישי שלהם. כמו כן צורפה למערכת אפליקציה ייעודית בשם HOT Kiddo שהופכת כל טלפון חכם לשלט ידידותי לילדים. במקום להשתמש בכפתורי הניווט שבשלט הרגיל, יוכל המשתמש הצעיר לראות תמונות המתארות את התכניות הניתנות לצפייה, ללחוץ עליהן ולצפות, זאת לאחר סינון תוכן קפדני של הוריו. כמו כן, לקוחות הממיר החדש ייהנו מחלון מבזקים הכולל עדכונים מאתרי החדשות המובילים בישראל.

"זהו ממיר הכולל תכונות שאינן קיימות בכל ממיר דומה בעולם", אמרה הבוקר טל גרנות-גולדשטיין, מנכ"לית הוט הנכנסת שעבורה זוהי ההשקה הראשונה מאז כניסתה לתפקיד. עוד היא התייחסה לנושא שירות הלקוחות של החברה. "אנחנו עדיין סוחבים על גבנו את הגיבנת הזו, אך היום אנו נמצאים במקום אחר לגמרי מבחינת שירות הלקוחות", היא ציינה תוך שהיא מציגה נתונים מספריים לחיזוק דבריה. מנכ"לית החברה הוסיפה כי בתחום שירות לקוחות היא רוצה לעשות את המהפכה שעשו בבנקים או בקופות החולים.

אין בשורה משמעותית מבחינת המחיר

כאמור, שירות HOT Multi יעלה ללקוחות חדשים 279 ש"ח לחודש למשך ארבעה חודשים. לאחר תקופה זו יקפוץ המחיר ל-389 ש"ח לחודש. תמורת מחיר זה יקבל הלקוח את כל הערוצים (למעט ערוצי ספורט 1 ו-2), חבילת גלישה במהירות 100 מגה-ביט, טלפון ביתי הכולל שיחות ללא הגבלה וזוג ממירי FiberBox ו-Mini FiberBox. עבור כל תוספת של ממיר Mini FiberBox ישלם הלקוח 10 ש"ח.

לקוחות קיימים המחזיקים בממיר FiberBox ישלמו רק 99 ש"ח על דמי התקנה לממיר Mini FiberBox וכל ממיר נוסף יעלה 10 ש"ח בחודש. לקוחות הוט ללא הממיר יוכלו להתנסות בשירות בחינם במשך שלושה חודשים ואחר כך ישלמו 30 ש"ח לחודש ללא עלות התקנה.

-פרסומת-
בוגר תואר ראשון בתקשורת דיגיטלית, ועוסק בתחום הפרסום. אלעד חובב טכנולוגיה מהיום שהוא זוכר את עצמו, ואין יום שעובר מבלי שהתעדכן בחידושים שבעולמות הסלולר, הגאדג'טים, הרשתות החברתיות ועולם האפליקציות. למרות שאלעד מוקיר כבוד רב לחברת אפל ולמוצריה, מרבית המכשירים החכמים, שהיו ושעדיין ברשותו, מריצים דווקא אנדרואיד.