סמסונג אלקטרוניקס בע"מ, מובילה עולמית בתחום המדיה הדיגיטלית וטכנולוגיות התכנסות המדיה הדיגיטלית, היום על השקתו של ה- HomeSync, פתרון Hub בייתי המעניק את חוויית הבידור הטובה ביותר על גבי מסך הטלוויזיה, מקום אחסון לכל המשפחה ודרך חדשה ליהנות מטלוויזיית ה- HD עם חוויית אנדרואיד מוכרת וחכמה יותר.

חוויית בידור על המסך הגדול
שירות ה- HomeSync מספק את מיטב התוכן של משחקי אנדרויד, סרטים, תכניות טלוויזיה ותוכן נוסף המוזרם ישירות אל תוך הסלון. הוא מאפשר להזרים תוכן הישר ממכשיר ה- Galaxy האישי באופן אלחוטי אל תוך הטלוויזיה ומאפשר לראות ולהשתמש בכל סרטי הוידיאו הבייתיים, התמונות והאפליקציות, הכל באיכות HD 1080p.

אחסון משותף לכל המשפחה
כונן ה- 1 טרה בייט של שירות ה- HomeSync מאפשר לסנכרן מספר מכשירים ומאפשר אחסון פרטי ומשותף. הוא תומך ב-8 חשבונות נפרדים עבור כל בני המשפחה ומאפשר לכל משתמש להעלות ולהוריד תוכנים ממספר מכשירים שונים ולשתף אותם באופן מיידי עם שאר בני המשפחה.
באמצעות הצפנת קבצים ושימוש ב- ID ובסיסמה פרטיים לכל משתמש, ניתן להבטיח כי התוכן באזור הפרטי של המשתמש יישאר נפרד מהאזור המשפחתי המשותף ב- HomeSync.

חוכמה חדשה לטלוויזיות ה- HD
משתמשים יכולים ליהנות מחוויית אנדרואיד מלאה ומוכרת עם נגן המדיה Jelly Bean של שירות ה- HomeSync וגישה ל- Play Store ולכל האפליקציות. כמו כן, ה- HomeSync מאפשר דרכים חדשות לאינטראקציה עם תוכן באמצעות מצבי השליטה, ובאופן אלחוטי דרך המכשיר הנייד.

-פרסומת-
מדור ההודעות לעיתונות של האתר נותן במה לחדשות ולהכרזות המתרחשות בשוק הישראלי. זהו שירות לציבור קוראי האתר והכתבות פורסמו כלשונן וככתבן. אין האתר אחראי על תוכן הכתבה והוא אינו קשור או מושפע מכך.