משתמשי אייפון רבים מחכים לבשורה אחת עם כל מערכת הפעלה חדשה והיא: ״יש סירי בעברית״, אך הם כבר הרגלו לאכזבה כי לא הפעם, אולי בפעם הבאה. לכאורה זה נראה מאוד פשוט ומתבקש, מדוע להמשיך להקליד הודעות טקסט ולחפש אנשי קשר כאשר אני יכול לבקש מאייפון שלי לעשות את זה בשבילי. אז הנה, מהיום יש פתרון, אפליקציית Bip It לפקודות קוליות שפותחה על ידי ערן קצב עונה בדיוק על הצורך הזה.

האפליקציה ניתנת להורדה בחינם מהאפסטור ומאפשרת לכם לשלוח הודעות טקסט ולהתקשר לאנשי הקשר שלכם ללא כל לחיצות מיותרות או הקלדות מייגעות. בין אם אתם בנהיגה, בעבודה או סתם מתעצלים זו האפליקציה בשבילכם. במשפטים קצרים כגון ״דני התקשר״ או ״יעל הודעה מתי את מגיעה?״ תוכלו לעשות בדיוק את זה, מרגע הפעלת האפליקציה נפתח מסך הקלטה אשר ערוך לקבל את פקודתכם וימלא בדיוק אחר מבוקשכם. האפליקציה אמנם פשוטה ואינטואיטיבת מאוד לשימוש אך היא עדיין מאפשרת לכם לעשות כמעט כל שתבקשו: בין אם זה לשנות את המספר שהאפליקציה בוחרת עבורכם (אל תדאגו היא בוחרת באופן אוטומטי את הנייד) או לשנות את איש הקשר לתוצאות חיפוש דומות ועוד. האפליקציה בגרסתה החינמית מאפשר לכם לבצע 10 פקודות קוליות מלאות ליום, אם בכל זאת חשקה נפשכם ביותר מכך תוכלו לבצע רכישה פשוטה בתוך האפליקציה ותקבלו חופש רב יותר.

אז מה נשאר עוד לעשות להוריד את האפליקציה, לפנות את הידיים שלכם לעיסוקים חשובים אחרים ולהקפיד שלא הפעלתם את האפליקציה כאשר אמרתם בשעה שתיים בלילה ״צריך להתקשר לאמא״ או לבדוק בדיוק איך שמרתם את הדייט האחרון באייפון כאשר אמרתם ״יעל הודעה ערה?״.

להורדה

*הודעה לעיתונות

-פרסומת-
מדור ההודעות לעיתונות של האתר נותן במה לחדשות ולהכרזות המתרחשות בשוק הישראלי. זהו שירות לציבור קוראי האתר והכתבות פורסמו כלשונן וככתבן. אין האתר אחראי על תוכן הכתבה והוא אינו קשור או מושפע מכך.