למרות ש HTC נמצאת בשפל העמוק ביותר בו היא הייתה ב-10 השנים האחרונות, נדמה כי בחברה לא שוכחים את משתמשי האנדרואיד שלהם ודואגים לפנק אותם ב 25-50GB בשירות הענן של גוגל למשך שנתיים. בתום התקופה של שנתיים המשתמשים יצטרכו לשלם סכום סמלי כדי להמשיך את שירות האחסון או שלא יוכלו להוסיף עוד קבצים.  משתמשי HTC One Max ומכשירים חדשים יזכו בתוספת של 50GB בשירות ה-Google Drive בעוד שאר המכשירים מ-2013 יהיו זכאים ל-25GB מרגע קבלת העדכון של סנס 5 + (Sence 5 + ) וזה מצטרף ל-15GB המגיעים כסטנדרט בחינם בשרות האחסון של גוגל.

יצרניות רבות מביאות עימם זיכרון בשרותי האחסון כמו ה Moto X שמביא עימו 50GB בשרות הענן של גוגל, או ה-Galaxy S4 המציעה 50GB בשרותי דרופבוקס, לכן נראה ש-HTC בסך הכל מיישרת קו אל מול יצרניות מובילות ומצטרפת לפעולות טיפוח ושימור הלקוחות הקיימים. למי מכם שתוהה האם הוא זכאי לתוספת הנפח החינמית, כל שעלכם לעשות הוא להוריד את אפליקציית ה-Drive של גוגל למכשיר ה-HTC שלכם. מיד במסך הראשי תוכלו למצאו את כפתור ה "Redeem" כדי להתחיל את פרק הזמן של שנתיים אחסון בענן. כל מה שנשאר זה ללחוץ ולעקוב אחרי ההוראות על המסך. המבצע תקף עד ה1 בינואר 2016 כך שאם תתחילו את השירות באותו היום, שירות האחסון בענן יעמוד לרשותכם עד 2018.

HTC הודיעה בשבטע שעבר על הפסדים כספיים רבים ברבעון האחרון אשר רשמה הפס תפעולי של 101.3 מליון דולר, לכן החברה מבצעת מהלכים חשובים כדי לשמר את לקוחותיה ואולי גם לצרף משתמשים חדשים בתקווה לשחר את ימי ההצלחה של HTC HD2 או ימי הנקסוס הראשון.

כתב: שגיא אלג'ם