סמסונג (Samsung) מאוד אוהבת את ה-Galaxy Tab S החדש שלה. היא בטוחה שהטאבלט הזה יעזור לה לעשות בשוק הטאבלטים את המהפכה שהיא עשתה בשוק הטלפונים עם סדרת טלפוני ה-Galaxy S שלה שהובילו אותה למקום הראשון במכירות בשוק הטלפונים.

החברה גם משקיעה מאמצים רבים יחסית כדי לקדם את הטאבלט החדש ובין השאר היא שחררה אינפוגרפיקה צבעונית שמציגה את הפרוטים העיקריים של המכשיר. והנה היא לפניכם:

Samsung_GalaxyTabS_infographic

וחוץ מזה היא גם שחררה עוד פרסומת לטלוויזיה בה היא משווה את מסך ה-Super AMOLED של המכשיר, עם תצוגת ה-2,560×1,600 פיקסלים שלו, לעומת תצוגת LCD רגילה.

http://www.youtube.com/watch?v=i_BWNZriReo

מה אתם אומרים, האם הטאבלט הזה עושה לכם את זה?

שתף:
-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.
 • דוד

  שלום לך יא עטלה.
  תודה רבה רבה על האינפורמציה, השכלתי.

 • משתמש אנונימי (לא מזוהה)

  אני מחכה לטאבלט הנוט פרו החדש, אבל ללא ספק נראה מצוין

 • דוד

  שלום לך יא עטלה .
  אני מבקש לדעת איפה רכשת את הטאבלט הזה וכמה הוא עלה לך?
  תודה

  • יא עטלה

   רכשתי אותו ב sears ארה"ב. את השילוח ארצה אפשר לבצע דרך מאסטופ או יושופס
   כשהוא עדיין היה בהזמנה מוקדמת היה להם מבצע של בוק קאבר מתנה + 120$ קשבק לקנייה באתר.
   הטבאלט + בוק קאבר עלו 535$ , מיסים ומשלוח עוד 130$. סה"כ 2400 ש"ח (או 1960 ש"ח אם מחשבים את הקשבק). אני מהמר שסאני יתמחרו אותו ב3000 ש"ח לפחות אבל עד שהוא יגיע לארץ…

 • יא עטלה

  הוא אצלי כבר כמה ימים. אני יכול להעיד שהוא לא משתווה לשום טאבלט בשוק, התצוגה פשוט מהממת. כששמתי תמונה שחורה בחושך היה קשה להבחין שהטאבלט בכלל דלוק ועוד בבהירות מקסימלית.

 • ברק

  שום דבר לא עושה לי את זה מכל מה ששיך לסמסונג.רק אסוס עושה לי זאת

  • משתמש אנונימי (לא מזוהה)

   אסוס טובים אבל ממש איכזבו אותי עם ה padfone 2 שהיה לי… לא משקיעים בעדכון של מכשירים…

  • אחד שנכווה

   אסוס??? גם אם אסוס תשאר חברת המחשבים האחרונה בעולם לא ארכוש ממנה כלום. לא סופרת את הלקוחות שלה. השרות הכי עלוב ומזלזל שקיים