כמה פעמים יצא לכם לשאול את עצמכם: ״מה חסר לי, שיעשה לי את החיים קלים יותר?״.  הרי וודאי שחלק גדול ענו לעצמם: ״כסף״ או ״אהבה וזוגיות״ או אפילו דברים קטנים כמו ״משחת שיניים חדשה שמלבינה יותר טוב ״. לכן, מעניין כמה מכם, אם בכלל, היו עונים את התשובה הבאה: ״מה שחסר לי בחיים זה כפתור אחד, החוסך ממני ללחוץ על כמה כפתורים במקביל״.

אם גם אתם מצטרפים למיליוני האנשים ברחבי העולם שלא יודעים שזה בדיוק מה שחסר להם בחיים, הנה המענה המושלם עבורכם: הכירו את כפתור הסולמית, או HASHKEY (#) שעושה,  בדיוק את מה שאתם חושבים שהוא עושה.

עם עלייתם של הרשתות החברתיות כפתור הסולמית (#) הפך לשימושי יותר ויותר, כאשר הגולשים מתייגים חברים או כתבות בעת כתיבת סטטוסים שונים, לכן, לפי מפתחי הרעיון, הכפתור הקטן הזה יקצר לנו זמן יקר וחשוב ויחסוך לנו מאמץ "מיותר" על ידי הקלדה מהירה של שימוש בכפתור הסולמית, שכן אם עד כה נדרשנו להתאמץ וללחוץ במקביל על כמה מקשים במקלדת (שזוהי פעולה מעייפת). כל שנותר לכם זה ללחוץ עליו פעם אחת בלבד במינימום מאמץ, וחסכתם לעצמכם זמן יקר, ומאמץ גדול. גאוני לא?

הפרויקט נמצא בעיצומו של תהליך גיוס כספים באתר מימון ההמונים Kickstarter ולמרות שבתמונות מופיע הדגם העשוי פלסטיק, היוצרים של המוצר מבטיחים שקיימת גרסה מאלומיניום מוברש. אם זה לא הספיק לכם, הם מבטיחים שהכפתור יהיה זמין בעתיד במגוון צבעים נוספים. המפתחים מעוניינים לגייס 15,000 פאונד, ונכון לכתיבת שורות אלה הם הצליחו כ-1,600 פאונד בלבד לאחר 3 ימים שהפרויקט כבר באוויר. אז אם מצאתם את הרעיון כשימושי, אתם מוזמנים להבטיח לעצמכם אחד כזה בתשלום של 17 פאונד עבור יוצרי המוצר באתר Kickstarter, ומובטחת לכם אספקה בסביבות חודש מרץ.

אבל אם אתם ממש לא יכולים לחכות, הנה סוד: נסו להחזיק ביחד את מקש ה-Shift במקלדת יחד עם הספרה 3 ותזכו לאותה התוצאה. זה בסדר, אין צורך לשלם לנו ותיהנו מאספקה מיידית, באיסוף עצמי כמובן.

כתב: אבי בכמן

שתף:
-פרסומת-
 • Buzagche mapa pat

  כתבה מעניינת, כתובה נהדר נראה כי הכותבים שלכם באמת משקיעים בקוראים לא רק בפרטים טכניים שאפו!!

  • אבי בכמן

   תודה, אני משתדל 😉

 • אנונימי

  רעיון מטומטם ברמות

 • Yossi Cohen

  חשבתי לעצמי מי לעזאזל משתמש בכפתור הזה? ואז נזכרתי בהאשתג כשכתבתם hashkey…
  לא יותר פשוט להתקין AUTO HOT KEY? או יש לי רעיון לסטארטאפ יותר גדול…
  אחד שייפתר מהscroll lock חסר השימוש והנאמלוק הארור

 • T.Y

  חחחח הרגת אותי! אפילו על מוצר כל כך מפגר הצלחתם לעשות אחלה של כתבה!

 • אחד העם

  WTF???????????
  #WTF