כחלק מחגיגות העשור לאחד המשחקים המצליחים בהסטוריה, GTA Vice City, בחרה המפתחת רוקסטאר לפתח גרסה של המשחק לפלטפורמות הניידות – iOS ואנדרואיד. המשחק זכה לפופולריות רבה גם בקרב המכשירים הניידים, ורוקסטאר לא עוצרת כאן.

בהודעה בבלוג הרשמי של החברה, המשחק המצליח יגיע גם ל-PlayStation 3 ויוצע לרכישה דרך חנות ה-PlayStation Network המקוונת של סוני. המשחק מדבר על טומי ורצ'טי, גבר בשנות העשרים לחייו שמגיע ל-Vice City, עיר פרי דמיונם של היוצרים שמבוססת על מיאמי, ונכנס, בלית ברירה, לצרות צרורות. מכאן הדרך לגניבות, בריחות והתנקשויות (וגם, כמובן, שעות על גבי שעות של כיף אדיר) קצרה מאוד. במשחק ניתן לרכב לראשונה על אופנועים (שלא היו קיימים ב-GTA III), סירות ומטוסים, וישנן עוד דרכים רבות לנוע בעיר העצומה.

GTA San Andreas הגיע גם הוא בחודש דצמבר האחרון ל-PSN, אחרי תקופה בה היה זמין באופן בלעדי בחנות המקוונת של מיקרוסופט, Xbox Live Marketplace, ובאופן בלעדי ל-Xbox 360. המשחק יהיה זמין בחנות האמריקאית ב-29 לחודש ובחנות האירופאית ב-30 לחודש, ומחירו יעמוד על $9.99 / €9.99 / £7.99. ההמרה של המשחק בפעם הזו תהיה קלה בהרבה, כיוון שהמשחק ראה אור ל-PlayStation 2 ב-2003 ושם זכה להערצה עצומה.