אכזבה. זה וודאי מה שעבר לכם בראש כשקראתם את הכותרת. אחרי הרבה שמועות וספקולציות, חשפה רוקסטאר לפני כמה חודשים את המשחק המצופה של השנים האחרונות, GTA V, ואיתו שני טריילים, הרבה תמונות, וכמות מידע מספקת למדיי.

עבור כל אלו שמחכים לאביב הקרוב לקבלת המשחק, צפויה אכזבה קלה עקב הפרסום בבלוג הרשמי של החברה אשר נפתח בכותרת "GTA V Is Coming 9.17.13". על פי הפרסום, מדובר בעיקוב גדול יחסית של בערך כארבעה חודשים, אך בחברה מבטיחים שהזמן הנוסף שנצטרך לחכות יהיה שווה את זה. "המשחק צריך עוד קצת 'שיפוצים'", מוסרים בחברה, "כדי לעמוד בסטנדרטים הגבוהים שאנחנו, וחשוב מכך, אתם, דורשים".

GTA V עתיד לצאת לקונסולות הדור הנוכחי, ולאחר מכן בעיכוב קל למחשב (אם כי אין שום מידע רשמי על כך), והוא יהיה משחק ה-GTA השני אותו זוכות לראות קונסולות הדור הנוכחי, אחרי GTA IV המעולה. המשחק מתרחש בעיר Los Santos, עיר פרי דמיונם של היוצרים שמבוססת על לוס אנג'לס אותה ראינו בפעם הראשונה ב-GTA San Andreas, ומאפשר לנו להשתמש בהרבה כלים שהיו חסרים במשחקים הקודמים, וכמו כן, לראשונה בתולדות הסדרה, לשחק שלושה דמויות במקביל. עם השנים (ועם השמועות) הפך המשחק לאחד המשחקים המצופים ביותר של דור הקונסולות הנוכחי, והוא צפוי להגיע לנתוני מכירות שטרם נראו.