אנחנו כבר יודעים כי גוגל מסוגלת לדעת היכן אנחנו בכל רגע נתון והשימוש ב-Android Device Manager חושף את מיקמנו המדויק, גם אם זה לצורך איתור המכשיר הנייד שלנו אבל מעבר לכך, מה לגבי היסטוריית המיקום שלנו?

היכן הייתם ב-15 לדצמבר בשעה 15:00?
על פי הדיווח של TechCrunch, לגוגל יש שירות שרובכם וודאי לא הכיר המכונה Google Location History המאפשר להציג יום אחרי יום היכן ביקרנו והסתובבנו ברחבי העולם. המידע הנמשך מהמכשיר הסלולרי מוצג על גבי המפה וניתן לעבור בלוח השנה כדי לראות את כל היסטוריית המיקומים שלנו, לסייר על ציר הזמן במהלך היום וגם למחוק מיקומנו ההיסטורי אם נרצה.

גוגל כידוע משתמשת בשירותי המיקום לצורך מושכל בהצגת פרסומות או לשימוש באפליקציות כמו Google Now ומזג האוויר המקומי. בעת הגדרת מכשיר חדש נדרש המשתמש לאשר זאת והגדרות אלה זמינות גם דרך תפריט ההגדרות הראשי של המכשיר תחת מיקומים, זאת הסיבה מדוע לחלקכם לא יוצג כל מידע.

אנחנו לא בטוחים אם זה מגניב או מפחיד, אבל זה העולם הטכנולוגי שבו אנחנו חיים.

לכניסה לאתר Location History

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.