יו”ר גוגל, אריק שמידט מנסה להדוף את השמועות האחרונות על כך שענקית החיפוש מתכננת לאחד בין מערכות ההפעלה אנדרואיד ו-Chrome OS ואמר כי הם יישארו נפרדות לעוד זמן רב, זאת למרות השינויים בין בעלי התפקיד האחרון בחברה והענקה לסונדאר פיצ'אי (Sundar Pichai) את האחריות גם על אנדרואיד וגם על Chrome OS יחדיו.

למרות זאת הוא אמר כי נמשיך לראות הרבה קומונליות בין כרום לאנדרואיד ושירותים משותפים המספקים חווית משתמש טובה יותר בדומה לדפדפן הכרום לאנדרואיד המסתנכרן עם הגרסה השולחנית ומערכת ההפעלה.

שמידט גם אמר כי למרות שהוא מכר כמעט חצי ממניות גוגל שבבעלותו בזמן שערכם בשוק נשאר גבוה, אין זה אומר כי הוא עובר לפעילות אחרת כפי שדווח ברשת: “גוגל זה הבית שלי” הוא אמר, על אף השמועות כי ממשל אובמה מעוניין בו לתפקיד בכיר.

עם החדשות על סגירת גוגל רידר ושירותים נוספים, חוסר שימוש במותג “אנדרואיד” בהכרזות ועוד, החשש של משתמשים מפני שינויים בגוגל מובן מאליו, ועוד צריך לראות “לאן הרוחות נושבות”. (Reuters)

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.