דפדפן הכרום (Chrome) של גוגל מעביר הילוך ל-64 ביט. החברה שחררה את גרסת הבטא הראשונה אשר תומכת במערכות הפעלה של 64 ביט וזמינה להורדה בערוץ הבטא של הדפדפן בגרסתו השולחנית. לדברי גוגל, המעוניינים לעבור לגרסת הבטא יוכלו להתקין אותה ללא חשש כשהיא תאפשר סנכרון של כל הנתונים כמו סיסמאות, מעודפים, תוספים ועוד על ידי חיבור לחשבון הגוגל האישי.

המעבר ל-64 ביט אמור לשפר את הביצועים ובמיוחד לייעל את השימוש בזיכרון אשר כידוע, זו אחת המחלות של הדפדפים המודרניים כמו פיירפוקס (Firefox) וכרום. בנוסף, רוב המעבדים כיום תומכים בארכיטקטורת 64 ביט ומשתמשים אשר מעוניינים לנצל יותר מ-4GB של זיכרון (במגבלת מערכת הפעלה 32 ביט) גם ככה עובדים עם מערכות 64 ביט, כך שהתאימות של הדפדפן החדש תהיה מיטבית ותוכל לנצל את כל משאבי המעבד ומערכת ההפעלה.

גרסת 64 ביט שוחחרה לערוץ הבטא לאחר שכבר בחודש יוני האחרון היא הייתה זמינה בערוץ המפתחים. הגרסה מותאמת כרגע למערכות Windows 7 ו-Windows 8 וזמינה להורדה מכאן. כבכל גרסת בטא, התמיכה ב-64 ביט תגיע גם לגרסה הסופית.

שתף:
-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.
 • קובי

  כרום גם ככה היה מאוד מהיר יחסית לדפדפנים אחרים.
  וחוץ מזה,בכרום יש AdBloc כתוסף.
  ואתם לא תאמינו כמה הוא שימושי.

 • משתמש אנונימי (לא מזוהה)

  שאלה גלקסי 5 זה 64 או 32 ביט?

  • עומר

   32

 • user30000z

  כרום פשוט זוועתי, משאירים אותו לילה אחד פתוח והוא כבר לא מתפקד ותוקע את כל המחשב.
  מאז שאני עם פירפוקס הכל זורם חלק, ממליץ.

  • גבאי

   HATER

  • יוסי כהן

   כרום נוראי רק באנדרואיד(חימום יתר אוכל סוללה איטי ולא חלק בגלילה). מאז שגוגל החליפו את הWEBVIEW המדהים והחלק של 4.3 הכרום נהיה הכי טוב ב4.4 (פשוט כי גוגל דרסו את שאר הדפדפנים) אבל ההכי טוב הזה הוא ההכי גרוע של 4.3.

   במחשב, מבחינת השימוש, כרום הכי טוב לדעתי. מבחינת הביצועים והמהירות (גלילה חלקה ולא מקרטעת וטעינה מהירה) האקספלורר מקום ראשון.
   FIREFOX וCHROME פשוט כמעט אחד לאחד אותו דבר רק שבכרום יש דברים שאני אוהב שאין בשועל.