שמועות על מכשיר לשוק הגבוה מבית Google ומוטורולה נפוצו הרבה ברשת בחודשים האחרונים, מכשיר שיגיע ממותג גוגל ומכונה X Phone אשר יהיה מיועד להתחרות כנגד ה-iPhone ואף ביצרניות האחרות בשוק האנדרואיד.  עד כה שמענו רק על קיום המכשיר אך כעת מגיע דיווח מ-Android World שטוען שבידיו מידע חדש על חומרת המכשיר.

על פי השמועות, המכשיר יהיה מעט דומה למפרטים האחרונים שראינו בתערוכת הסלולר בברצלונה ויכלול מסך בגודל של 4.7 אינץ' בתצוגת Full HD, מעבד מרובע ליבות מסוג Tegra 4i, מצלמה אחורית של 16MP, ומצלמה קדמית של 5MP עם טכנולוגיית "eye scrolling" שמזהה לאן האישונים שלנו מסתכלים ויודעת להורות למכשיר לפעול בהתאם (כמו זו הקיימת ב-Galaxy S III). כמו כן, המכשיר יהיה דק במעט מה-Droid RAZR MAXX HD.

עוד עולה מהשמועות כי המכשיר יגיע עם הגרסה הבאה של מערכת האנדרואיד שצפוייה להיחשף בכנס המפתחים Google IO הקרוב של גוגל ותקרא, ככל הנראה, Key Lime Pie, וכי ההכרזה על המכשיר צפוייה להתקיים בחודש מאי.

עד היום גוגל בחרה יצרנית אשר תייצר את מכשיר הנקסוס שלה והאחרון מבניהם הוא ה-Nexus 4 מתוצרת LG (לסקירה), אולם הפעם הדברים נשמעים שונים לגמרי.

שתף:
-פרסומת-
חובב טכנולוגיה וגיימינג מגיל קטן, כבר שנים מזגזג בין iOS ל-Android. מחכה שתאתגרו אותו ב-Call of Duty ואף פעם לא מפספס את ההזדמנות למירוץ ב-Forza.
 • D700

  תיאוריה קטנה –
  אולי יקראו לו "Nexus X", מכיוון שהוא יהיה המכשיר החמישי (X זה 5 בספרות רומיות) בסדרת הנקסוס?

  ובקשר לחומרה שלו, אני מאמין שהוא יהיה עם מעבד Snapdragon 800 האימתני ולא ה-Tegra 4i.

  ההימור שלי הוא שגוגל יקימו לתחייה את רעיון ה-Atrix, גם הוא של מוטורולה, והמכשיר החדש יוכל לשמש כ"לב" למחשב נייד/נייח – זאת באמצעות חומרה חזקה מאוד והבאת אנדרואיד למחשב בגרסה 5.0.

  • דניאל

   X זה עשר…V זה חמש…

 • משתמש אנונימי (לא מזוהה)

  כבר אין מכשירי נקסוס ,
  וזה מכשיר תוצרת גוגל שהוא יותר טוב מהנקסוסים הפושרים ,
  הסתיימה תקופת הנקסוסים ,
  מכשיר הנקסוס האחרון הוא הנקסוס 4 שמיוצר ע"י LG .
  זה הולך להיות מכשיר יותר טוב ממכשיר האייפון והגלקסי .

 • עממנ

  ז"א שאין יותר נקסוס?
  וחומרה מאכזבת