גרסת האנדרואיד החדשה כבר בפתח, ועוד ועוד אפליקציות זוכות לעיצוב החדש ומיישרות לפי הקו המנחה בגרסת הלוליפופ עם עיצוב ה-Material. גוגל (Google) שחררה עדכונים למגוון של אפליקציות ובניהן ניתן למנות את המצלמה Google Camera, אפליקציית הענן Google Drive, יחד עם אפליקציות המסמכים Docs, Sheets, Slides והארנק של גוגל Googke Wallet.

העדכון לאפליקציות אלו מביא בעיקר את המראה השטוח אך יחד עם זאת ניתן למצוא מספר שינויים נוספים. כך לדוגמה Google Docs, Sheets ו-Drive קיבלו גישה מהירה לקבצים המשותפים איתנו תחת תפריט הסלייד בכפתור ה-Incoming, אפליקציית הצילום זכתה לעדכון מינורי ושינוי קל בכפתור הצילום וגם אפליקציית Google Play Games שהתעדכנה גם היא זכתה לעיצוב החדש יחד עם שינויים רבים בממשק המשתמש המאפשר להגיע בקלות לפרופיל האישי ולצפות במשחקים האחרונים, הניקוד האישי והמיומנות שהצלחנו להשיג.

אפליקציות אלה זמינות כבר כעת בחנות ה-Google Play להורדה ומשוחררות בהדרגה למשתמשים. הן מצטרפות לשינוי בחנות ה-Google Play ואפליקציית המוזיקה Google Music שכבר עודכנו בחודש שעבר. להורדה: Drive, Docs, Sheets, Slides, Wallet, Camera, Play Games.

תמונה: PhoneDog

שתף:
-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.