אפליקציית הניווט ווייז (Waze) לקראת שדרוג עיצובי גדול. החברה מתכננת לשחרר עדכון לאפליקציה שלה באנדרואיד, אשר תציג מראה חדש וממשק שטוח הלוקח אלמנטים מעיצוב ה’מטריאל’ הנראה מודרני יותר ונעים לעין, זאת לאחר ששחררה עדכון דומה גם למשתמשי iOS עוד בחודש אוקטובר האחרון.

לעת עתה, אין הרבה פרטים על החידושים הצפויים שכן לפי הדיווח של AndroidPolice, מדובר בשחרור צפוי לגרסה 4.0 וכרגע נראה כי העדכון בעיקר מביא עיצוב חדש כמו גם אייקונים ותפריטים מעוצבים. בנוסף, ישנן לא מעט אנימציות כאשר מבצעים חיפוש ובתפריטים שונים וכן המראה על המפה שטוח וכי הצבעים מעודנים יותר. כעת, בחלקו התחתון של המסך, ניתן יהיה לראות את הזמן המשוער בו צפוי הנהג להגיע אל היעד, מספר חברים מחוברים לאפליקציה ושליחת מיקום מדויק בו הנכם נמצאים. עוד אפשר להבחין גם בשורת האייקונים החדשה בעת לחיצה על כפתור הדיווח, כאשר כל דיווח נצבע למעשה בצבע אחר.

מדובר בעדכון גדול מאז גרסה 3 ורענון עיצובי נרחב מאז שנרכשה ווייז על ידי גוגל ב-2013. העדכון לא הושק עדיין אך צפוי להגיע בזמן הקרוב לכל בעלי המכשירים מבוססי האנדרואיד.

 • zevik stolero

  הורדתי ל g2 שלי, אבל אי אפשר לנווט…. כנראה ייקח זמן מה עד שיתאימו לכל המכשירים

 • הורדה (גרסא 4 אפילו שלא כתוב.. ALPHA VERSION!)
  https://download.waze.com/client/versions/android/3.9.9.906/waze_3_9_9_906.apk

 • Shay

  לא התלהבתי. אני עם הגרסה כבר יומיים והיא כרגע מאוד באגית.

 • Animor

  אני מקווה שהם סידרו כמו שצריך את התמיכה שלהם במעבדי 64 ביט. כי מה שיש היום זה מעקף לא נעים לעין שמזיז את המפה פריים-פריים, במקום תנועה חלקה.