אפליקציית החיפוש של גוגל באנדרואיד הופכת לחכמה ושימושית הרבה יותר. גוגל עדכנה את האפליקציה ומאפשרת כעת לבצע חיפוש לא רק באנשי קשר, הודעות או חיפוש ב-Google Now, אלא כעת ניתן לחפש גם בתוך האפליקציות האישיות שלנו שבמכשיר.

לדוגמה, אם נרצה לחפש מידע על סרט קולנוע ומותקנת לנו אפליקציית IMDB, נקבל את המידע בזריזות ישירות מתוך האפליקציה כחלק מתוצאות החיפוש. באופן דומה אם נחפש מידע שיכול להגיע מתוך האנציקלופדיה האינטרנטית ויקיפדיה, כל עוד האפליקציה מותקנת על מכשירנו. בעת החיפוש, גוגל תזהה כי מותקנת אפליקציה תומכת ותאפשר לנו לבצע קישור לחיפוש ולפתוח את התוצאות ישירות באפליקציה.

לעת עתה, ישנם כ-13 אפליקציות בלבד הנתמכות ומלבד אלה שציינו נמצא גם את Epedia, Newegg, ועוד (הרשימה כאן). החיפוש תומך כעת רק בשפה האנגלית ולמכשירי האנדרואיד 2.3 ומעלה.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.