מלבד שחרור גרסת ה-Lollipop למכשירי הנקסוס אמש, גוגל גם הדגימה את העיצוב הממשק החדש של החיפוש Google Now Search בגרסה 4.0 עם עיצוב ה-Material Design.

העדכון, אשר צפוי לצאת ולהגיע לשלל מכשירי האנדרואיד, זכה לצבעים חדשים, אנימציות וממשק משתמש פשוט ושטוח, כיאה לשאר האפליקציות של גוגל שעודכנו לאחרונה. מלבד שינויים ויזואליים, האפליקציה החדשה מעמיקה גם את הקשר שלה עם המשתמש על ידי הוספת תזכורות שונות. כך לדוגמה אם לא ענינו למייל מסוים, או שכחנו להוסיף פגישה בלוח שנה, החיפוש יתזכר אותנו על כך. באותו האופן הוא משתלב עם אפליקציית ה-Google Calander שגם היא התעדכנה בסבב האחרון ומשלבת תזכורות פעילות על אירועים לפי מיקומנו ובחיפוש כל אירוע שכזה יופיע בכרטיסייה נפרדת.

החיפוש במכשיר הטלפון הפך לפשוט יותר כך שהוא מסוגל כעת גם לחפש בתוך האפליקציות (הנתמכות) על ידי פקודות קוליות, כך אם נאמר נרצה לחפש מידע אודות מקום תיירותי ב-TripAdvisor או סרטון ב-YouTube, נוכל לעשות זאת ישירות מהחיפוש. האפליקציות התומכות כעת באפשרות זו הם Tumbler, Tunein, Trulia ואלו שציינו כאן.

גוגל גם הוסיפה הפעלה אוטומטית של החיפוש בעת אמירת הפקודה Okay, Google עבור מכשירי ה-Note 4, Nexus 6 ו-Nexus 9, והחיפוש אף יעזור לנו בהטלת מטבע. יש לומר Okay, Google, flip a coin ונקבל את עץ או פלי בהתאם לתוצאה.

העדכון צפוי להגיע לכל מכשירי האנדרואיד מגרסה 4.1 ומעלה ויושק בהדרגה בזמן הקרוב.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.