בעוד ששוק השעונים החכמים כמעט ולא נראה (אבל נשמע הרבה), מתחת לפני השטח ישנה עבודה אינטסיבית של החברות הגדולות. אם להאמין למה שאומרים ב-WSJ, גוגל עובדת על שעון חכם שכזה וגם קונסולת משחקים ונגן מדיה סטרימר חדש.

על פי הדיווח, קבוצת ה-X Lab של גוגל (אלו אשר יצרו את Google Glass) עובדת על הרחבת יכולות מערכת האנדרואיד מעבר למה שאנחנו מכירים, וכי גוגל מעוניינת לפתח אותה גם לשעונים החכמים, לקונסולת משחקם ונגני הסטרימרים:“ גוגל מפתחת קונסולת משחקים ושעון לביש המופעלים על מערכת ההפעלה אנדרואיד, כך על פי גורמים המעורבים בפיתוח אשר חברת האינטרנט מעוניינת כדי להפיץ את המערכת שלה מעבר לטלפונים חכמים וטאבלטים”, נאמר בידיעה.

אף אחד לא ממש מופתע מהדברים הללו. בשנה האחרונה אנו מדווחים רבות על כל התחומים הללו. שוק הקונסולות לא ידע ימים טובים יותר עם השקה הצפויה של Xbox One, PlayStation 4 ו–Wii U ולצידם קונסולות זולות יותר כמו ה-Ouya שהחלה בקיקסטרטר, GameStick ו-Game Pop. אי אפשר לשכוח את  Nvidia Shield שהמשותף לאחרונים הוא שכולם מריצים את מערכת האנדרואיד.

שוק השעונים החכמים רק גדל משנה לשנה ואחת ההוכחות לכך הוא Pebble שסחף המוני משקיעים בקיקסטרטר. גם סוני הציגה השבוע את Smart Watch 2, למוטורולה יש את MotoACTV ושמועות על שעונים מבית אפל, סמסונג, LG, ואפילו מיקרוסופט ואינטל כבר יש לנו, כך ששחקנית כמו גוגל בטח לא תזיק ואף נחוץ למדי אם נרצה לראות את התחום פורץ קדימה.

לבסוף נגן הסטרימר הוא ככל הנראה גרסה חדשה ל-Nexus Q שהוצג בשנה שעברה והרעיון שעומד מאחוריו הוא שילוב של Google TV עם סטרימר שיספק את כל התכנים הדיגיטלים שלנו ישירות בסלון, וגם להתחרות ב-Apple TV.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.