המלחמה ב-Edge, הדפדפן החדש של מיקרוסופט (Microsoft) ב-Windows 10, אינה שייכת רק לארגון מוזילה (Mozilla), שכזכור הוציא מכתב חריף נגד מיקרוסופט בגין הפיכת הדפדפן שלה לדפדפן ברירת המחדל בעת התקנת Windows 10 עבור מי שבוחר בהגדרות ברירת המחדל של ההתקנה, מה שמכונה בידי היצרנית 'התקנת אקספרס'.

משתמשי כרום (Chrome), הדפדפן של גוגל (Google), יכלו להבחין בהפעלה מחדש של הדפדפן שעדכון שהותקן גורם עם הפעלתו להופעת כרטיסייה בשם 'תחילת העבודה'.

תחת הכותרת 'שמור את Chrome קרוב אליך' מסבירה גוגל כיצד להפוך את כרום לדפדפן ברירת המחדל, עבור משתמשים חדשים וישנים כאחד, ואפילו איך להצמיד את הצלמית שלו לשורת המשימות.

גוגל אף צירפה סרטון שמסביר ומראה איך לבחור את דפדפן ברירת המחדל ב-Windows 10, מה שכמובן נכון לבחירת כל דפדפן ולאו דווקא כרום, ואפילו כולל Internet Explorer 10, אם מישהו מעוניין בכך.

שתף:
-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.
 • יובל

  אני לא מצליח לעבוד עם כרום מאז השדרוג לוינדוס 10. לא מצליח לראות צפיה ישירה. בעיה בפוקוס?!?!

 • Uri Vais

  הבעיה היחידה שלי עם Edge זה פרסומות.
  מחכה ליום שבו תיהנה התקנה של פלאג אין כזה או אחר לאדג'.

 • user30000z

  Edge דפדפן מעולה,
  טוב יותר מ chrome.

 • iphone1000

  ספארי הכי טוב ,אחריי כרום

  • רון וייצמן

   במחשב ספארי גרוע.. גם באייפון הוא מתחיל להיות גרוע. לפי התנסות שלי הEdge החדש מעט יותר מהיר מChrome מה שאני בטוח שגוגל תשנה בקרוב.

  • benny s

   ספארי זוועה, ואני בתור מפתח ווב שונא אותו טיפה פחות משאני שונא את IE7-8-9..