היום, חלק מגולשי הרשת החברתית גוגל פלוס שמו לב למספר שינויים בממשק המשתמש. גוגל חשפה מספר עדכונים ותוספות לעיצוב האתר שלה ובין השינויים ניתן למצוא רקע פרופיל (Cover) גדול יותר, עריכת פרטי משתמש באופן נגיש יותר וגישה מהירה למספר אפשרויות.

הפרופיל האישי
עמוד הפרופיל האישי עבר מעט שיפוצים, וכעת תמונת הרקע בעמוד הפכה לגדולה הרבה יותר. היא כבר רחבה וארוכה במקום התמונה הצרה שהייתה עד כה וניתן להעלות תמונות עד רזולוציה של 2120×1192 וביחס של 16:9, כך שניתן להתאים תמונת רקע באופן מותאם ולהציג יותר שטח תצוגה של התמונה. גם תמונת הפרופיל האישי מעט גדולה יותר ומוצמדת לשמאל במקום לימין כשלצדה השם והפרטים האישיים.

עריכת פרטים מהירה
עמוד האודות (About) האישי שלנו מחולק מעתה לעמודות וכרטיסיות. בכל כרטיסיה מוצגים המידע האישי כמו חברים, המעגלים, מקומות בהם ביקרנו, פרטים מזהים ועוד כשמתחת לכל כרטיסיה ישנו כפתור עריכה לגישה מהירה.

פלוס מקומי
בגוגל הוסיפו לסרגל הקבוע בפרופיל האישי אפשרות חדשה המכונה “Loca Reviews”. כאן ירוכזו כל המקומות בהם סימנו אותם כמועדפים עלינו בשמוש של כפתור הפלוס אחד, כמו מסעדות ומקומות בילוי המשלבים ביקורות ודעות של חברים ומשתמשים אחרים. באופן זה מעוניינת גוגל להרחיב את היצע החיפוש והביקורות על מסעדות.

השינויים הללו יגיעו אט אט למשתמשים, וכבר וודאי חלקכם הגולשים בגוגל פלוס כבר שמו לב לתוספות החדשות.

שתף:
-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.
 • J

  אין לי פייסבוק כבר מעל שנתיים (אולי יותר) ואני בגוגל פלוס מאז שהוא יצא,
  העברתי את האנשים הקרובים ומאז העדכון של הקהילות אין באמת צורך באנשים קרובים.

  הקהילות נותנות לך להיכנס ולשיחות עם אנשים בעלי תחומי עניין זהים, כאלו לא עוד רשת שמישהו רושם מה הוא ראה על הרצפה היום (פייס לדוגמה).

  אפשר לומר שהגוגל פלוס היא רשת קהילתית יותר בעוד שהפייסבוק היא רשת שטות(מבחינת תכנים שמעלים)

  ויש את לינקאין העסקית.

 • אביה

  הדבר הכי טוב בגוגל פלוס זה המהירות המפחידה, בערך פי 10 מהירה יותר מגוגל, ובכלל כל השרתים שלגוגל, בגלל זה אני מעריץ אותם

 • משו

  עד לפני יומיים היה לי גוגל פלוס ומחקתי אותו..הרשת החברתית הכי יפה שראיתי והכי נוחה אבל אין בה משתמשים זה כאילו אתה מדבר לקיר !! מקווה שיעזבו את הפייסבוק המשעמם הזה ויעברו לגוגל פלוס..

  • אלי

   אתה לא צודק. תשאיר את הפרופיל פעיל ואשתף איתך את המעגלים שלי. המון אנשים וגופים מעניינים.

 • לא אהבתי את התמונת רקע הגדולה יותר, זה ממש מבלבל!
  לפחות בגוגל פלוס יש ניצול של מסך רחב, לא כמו בפייסבוק

  • T.Y

   ה-google + יכול להיות מעולה אבל איזה סיבה יש לאנשים לעבור מפייסבוק אליו? תכלס אין הבדל גדול ביניהם

   • אם היה סנכרון בין פייסבוק לגוגל פלוס, לא הייתי מתנגד לעבור

 • שלמה יעקב

  wow !!!