הרשת החברתית גוגל פלוס בת קצת פחות משנה, ולארי פייג’ מנכ”ל גוגל מתגאה כי היא הצליחה לצרף כבר 90 מיליון חברים. כן, יש לגוגל במה להתגאות, אחרי שניבאו לה נפילה ואף סגירה מוחלטת, הרשת החברתית גדלה בקצב קבוע כל יום, במיוחד לאחר התוספת האחרונות – המשחקים ועמודי המותגים.

אבל, הפער מול המתחרה הגדולה, פייסבוק, עוד גדול. כמות המשתמשים בפייסבוק על פי הערכות מחודש ספטמבר 2011, עומדים על כ-800 מיליון משתמשים, כאשר השינויים האחרונים באתר (כדוגמת הטיימליין) צפויים לגרום לעלייה נוספת במצבת הגולשים. וכמה אחוז מתוך ה-90 מיליון הם גולשים פעילים? אין לדעת.

ועדיין, אי אפשר לקחת את ההישג של גוגל אשר ממשיכה להשקיע ברשת החברתית שלה ומבטיחה להציג כל יום פיצ’ר אחד לפחות, והאחרון שבניהם היה להוסיף אפשרות להעלות סרטונים בפרופיל האישי המשולב עם YouTube והחיפוש בגוגל המשולב תוצאות מהרשת החברתית. מה יהיה עוד שנה? האם הרשת עוד תשרוד או שלפייסבוק יש מה להיות מודאגת? כנראה שבינתיים לא, אבל תמיד טוב שיש תחרות. (מקור)

-פרסומת-
אתר TGspot.co.il, המתמקד בסיקור עולם המחשבים, המובייל והגאדג'טים מביא את החדשות האחרונות בתחום בזמן התרחשותם. האתר נוסד בשנת 2007 ומאז נחשב למקור החדשות הגדול והעצמאי ברשת הישראלית ומבין המובילים בתחום.