גוגל ממשיכה לקדם את טכנולוגית ה-NFC במוצריה, ולאחר שחשפה את הארנק הדיגיטלי המיועד לפעול על מכשיר ה–Nexus S, מתברר כי גם באפליקציה של הרשת החברתית החדשה שלה, ה-Google Plus, קיימת תמיכה מובנית ב-NFC.

לפי דיווח של PocketNow, במגע פשוט של המכשיר בהתקן NFC כלשהו, יקפוץ לכם חלון במכשיר ויאפשר לכם לשתף את המידע עם חבריכם ברשת החברתית, כך בעתיד נוכל להשתמש בטכנולוגיה במקומות ציבוריים לדוגמה ולשתף את מיקמנו, להצטרף לשיחה ולשתף מידע בקלות יותר.

בוידאו בהמשך מודגם כיצד שיתוף בטכנולוגית ה-NFC מתבצע בקלות עם השילוב של הרשת החברתית. בשימוש במכשיר ה-Nexus S, המשתמש סורק / נוגע בשבב ה-NFC המכיל במקרה הזה טקסט פשוט. כאשר נסרק השבב, אוטומטית המכשיר מזהה את תכולתו ומפעיל את היישום התומך, כאשר אפליקציית גוגל פלוס מזהה כי מדובר בתגית של טקסט, ומציגה לנו את תיבת הטקסט עם הכיתוב “שתף את מחשבותיך”, ולצידו כפתור השיתוף ובחירת המעגל הרצוי.

כרגע, הפיצ’ר נתמך רק במכשירים עם NFC וגרסת אנדרואיד 2.3.4, כך שלא רבים עוד יכולים להשתמש באפשרות זו, אך גוגל מכינה את הקרקע לטכנולוגיות עתידיות. (מקור)

-פרסומת-
אתר TGspot.co.il, המתמקד בסיקור עולם המחשבים, המובייל והגאדג'טים מביא את החדשות האחרונות בתחום בזמן התרחשותם. האתר נוסד בשנת 2007 ומאז נחשב למקור החדשות הגדול והעצמאי ברשת הישראלית ומבין המובילים בתחום.