לא על החיפוש הפרסום לבדו: ב'גוגל' (Google) מרוצים מהתפקוד של העיסוקים הנוספים שכן הרווח מהם הכפיל את עצמו בהשוואה לשנה הקודמת.

החברה פרסמה את הדו"חות הכספיים לרבעון האחרון של שנת 2013 בהם בולטים לטובה העיסוקים הנוספים של החברה שלא קשורים לפרסום, אשר הניבו רווח של 1.65 מליארד דולר, קפיצה של 99 אחוז בהשוואה לרבעון המקביל אשתקד בו הרוויחה החברה 829 מליון דולר. מדובר כמובן ברווחים ממכירת ציוד קצה כמו מכשירי ה'נקסוס' (Nexus) ומחבר הכרומקאסט (Chromecast) ומכירת יישומים ותוכן בחנות ה'גוגל פליי' (Google Play). חשוב לזכור כי התוצאות המרשימות לא כוללות ההפסד שנגרם לחברה בעקבות מכירת חטיבת הסלולר של מוטורולה ללנובו.

בנוגע לעסקי החומרה של החברה ציין ניקש ארורה (Nikesh Arora) המנהל העסקי הבכיר כי "יש עניין רב בקו מכשירי הנקסוס" ואף הוסיף כי מכשיר ה'נקסוס 5' (Nexus 5) המיוצר על-ידי LG "התקבל באהדה רבה", ייתכן כי הדברים הודגשו על-מנת לסתום את הגולל אודות השמועה שגורסת כי החברה שוקלת להפסיק את קו מכשירי הנקסוס.

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.